2733
2734

دلم داره اتیش میگیره، بجز خدا و شما هم هیچکسو ندارم که باهاش دردودل کنم😭

بچه ها بنظر شما تصمیم درست چیه؟ میشه از تجربه هاتون برام بگید؟

من تازه فهمیدم شوهرم بهم خیانت کرده ، با یکی از فامیلا، داستانش تو تاپیکای قبلیم هست ولی خلاصش اینه که شوهر من آدمی بود که مثل چشمام بهش اعتماد داشتم ، اخلاقای خوبم خیلی زیاد داره ، بچه هم ندارم ، و تو‌ گوشیش متوجه شدم که حدود سه ماه بهم خیانت میکرده. 

یکی دو روز قبل اینکه بفهمم تموم کرده بود. 

بعدش که فهمیدم اومد پشیمونی و گریه و زاری که اشتباه کردم و گول‌ خوردم و ازین حرفا...

بنظرتون چیکار کنم بهتره؟ 

یه سری جزیئات دیگع هم الان میگم تو پست بعدی

حَسبی الله💫🍃

طلاق فقط از همین الان میگم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

رابطه جنس..ی نداشتن ولی خب طرف آشنا بود و تو خونه من رفت و امد میکرد. 

اون زنه هم متاهله ، تازه بعدش که فهمید من فهمیدم اومد کلی حرف بهم زد که داغ دلمو تازه کرد. 

واقعا نمیدونم طلاق بگیرم یا نه ، چون شوهرم خیلی اخلاقای خوب زیادی داره ، الانم خیلی میگه پشیمونم ولی من دیگه نمیتونم اونطوری عاشقانه باهاش زندگی کنم...

حَسبی الله💫🍃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید واقعا پشیمون شده

من دیدم مردایی که واقعا پشیمون شدن

بازم بستگی به خودتون داره حست مثل قبل باشه یا نه. 

دوست منم همسرس بهش خیانت کرده فکرکنم در حد چت بوده. بخشیده ولی میگه مثل سابق دوسش نداره

اگه شما همین الان ببخشید ش هم . . بعدا زندگی براتون سخت می شه .مثلا وقتی حرف های عاشقانه می زنه باور نمی کنید. یا اگه دیر بیاد خونه بهش شک می کنید . و خیلی چیز های دیگه ..... در کل رابطه تون  مثل قبل نمی شه  بنظرم . 

خدارو دوس دارم خیلی❤️ اما به سبک خودم 
شما تجربه خیانت دیدنو داری؟

نه خدا رو شکر ولی من از مردی که خیانت کنه بدم میاد مگه چند سال عمر میکنی؟ نهایتا ۷۰ سال! میخوای با یه آدم خیانت کار زندگی کنی ؟

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
نه خدا رو شکر ولی من از مردی که خیانت کنه بدم میاد مگه چند سال عمر میکنی؟ نهایتا ۷۰ سال! میخوای با ی ...

آخه من دیگه اعتمادمو به همه مردا از دست دادم ، بهترینشون شوهر من بود، تو فامیل و آشنا تک بود که تهش این درومد. 

ایشالا که هیچوقت پیش نیاد برات ولی خودمم تا زمانی که این اتفاق نیفتاده بود میگفتم خیانت خط قرمزمه دیگه حتما طلاق میگیرم اگر این اتفاق بیفته

ولی الان میگم دیگه ازدواج کع نمیخوام بکنم، میترسم بعدا پشیمون شم، زندگی بعد جدایی خیلی سخت باشه و از طرقی میگم شاید واقعا پشیمونه

حَسبی الله💫🍃
شاید واقعا پشیمون شده من دیدم مردایی که واقعا پشیمون شدن بازم بستگی به خودتون داره حست مثل قبل باش ...

من خودم احساس میکنم واقعا پشیمونه ، در حدی که به خودکشی داشت میرسید کارش، ولی خب منم دیگه مثل قبل دوسش ندارم با اینکه داره خودشو پاره میکنه برام

حَسبی الله💫🍃
واقعا چرا گناه به این بزرگی انقدر عادی  و زیاد شده  ازدواج یعنی تعهد ک فقط باتو باشم چجور ...

تازه با زن متاهل😐 بعد زنیکه ادای مذهبیا رو هم درمیاره برا من. نشسته تو‌چشم من نگا میکنه میگه تقصیر من نبود شوهرت منو گول زد😐 

حَسبی الله💫🍃
تازه با زن متاهل😐 بعد زنیکه ادای مذهبیا رو هم درمیاره برا من. نشسته تو‌چشم من نگا میکنه میگه تقصیر ...

دروغ میگه تا یک زنی  چراق سبز نشون نده هیچ مردی جرات نمی کنه نزدیکش شه

دروغ میگه تا یک زنی  چراق سبز نشون نده هیچ مردی جرات نمی کنه نزدیکش شه

میدونم دروغ میگه، اصلا هرچی ، گول زدن چه معنی ای داره وقتی میدونستی شوهرم متاهله؟؟ اون مال وقتیه که طرفو نشناسی گولت بزنه بگه مجردم

حَسبی الله💫🍃
2706