2737
2734
عنوان

کیا دوفاستون خوردن؟

91 بازدید | 11 پست

۱۰ روز از اخرین قرصم میگذره پس کی پریود میشم

چ قرص آشغالی بود دیگه نمیخورم

هم افسردگی گرفتم توی دوره‌ی مصرفش

هم حالا ک پریود نمیشم

شماها چندروز بعدش شدین؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
من دوفامد فک کنم ایرانی دفاستونه  شش روز بعد

چندروره خوردی؟

توی هر دوره بعد ۶ روز پریود میشدی؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دو دوره باردار نمیشم دکتر نوشت ولی فقط یکم سرم درد میکرد باهاش هردفعه بعد شش روز پریود میشدم 

یکی دیگه میگفت تا دوهفته بعدش وقت داری پریود بشی

نمیدونم چیکار کنم دلم چندروزع درد میگره و ول میکنه

باردار نیستی؟یه تست بزن بدن با بدن فرق داره حالا دقیق نمیدونم

وای ن خدانکنه

بخدا از داروخونه محلمون خجالت میکشم انقدر تست خریدم🤣

2738
منم مث شمام ،12 روز گذشته شما آخرش چیکار کردین ؟ پریود شدین؟

اره من روز یازدهم پریود شدم مردشور این قرصو ببرن دیگه نمیخورم هم چاق میکنه هم باید واسه عقب افتادن پریود حرص بخورم

من نشدم هنو دارم میرم دکتر

ای بابا

چندروز عقب انداختی