2737
2734

تو جیب شوهرم یه چیزی بود .اما گف مال دوستشه . مواد مخدر نیست . یه چیزی مثل سیگار فرض کنید . اون قضیه گذشت . تا اینکه امروز دوباره تو جیبش دیدم .بهش گفتم زد زیرش . مثل روز برام روشنه ک خودش استفاده میکنه .  نمدونم چجوری و به چه طریقی با این کارش مقابله کنم . اصلا قبول نمیکنه میزنه زیرش قاطی هم میکنه . بخدا موندم ... از طرفی میدونم کار خودشه از طرفی نمیشه ثابت کنم ...     

گر نگهدار من آن است که من می دانم / شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سعی نکن مچشو بگیری....بدتر روش تو روت باز میشه....از یه مشاور کمک بگیر....فرض اینکه گردن گرفت....یهو گفت خوب کاری میکنم میخوای چیکار کنی؟..

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2728

شبیه سیگار یعنی چی؟

یعنی داخل سیگار ی چیز دیگه اس؟

کلا ازش راضی هستی یا نه؟

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

خودتو گول نزن....سعی نکن برا کس دیگه نقش نجات دهنده بازی کنی...‌اگه مشکلی داره...و نامزدی....تمومش کن.‌‌‌..البته بازم میگم اگه نامزدی....اگه نامزد نیستی برو پیش مشاور

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

سلام 

ببین من بعنوان یه مرد نصیحتت میکنم اگه هنوز نامزد هستی بهتره به فکر آینده خودت باشی

چون کسی که به خودش رحم نکنه مطمئن باش به شما هم رحم نمیکنه 

شک نکن

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎
2738

شبيه سيگار هست 

علف ، گراس ، ماري جوانا هست يه گياه كه پودر ميكنن و توي سيگار يا كاغذهايي به اسم پيپر ميپيچن

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706