2733
2739

۱ هفته دیگه پریود میشم 

همیشه سینه دردهای پریودیم از تخمک گذاریم شروع میشه این سری هم همینه

سینه هام سفت و سنگین شده و خیلی حساس شده

دست میزنم خیلی درد میکنه 

ولی یه قسمت بالای سینه سمت راستم وقتی دستمو میگیرم بالا بسشتر درد میگیره

میخوام برم سونو ولی قبلش انقدر فکر و خیال کردم دارم‌میمیرم

کسی تجربه داشته؟

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

علاعمش تخمک گذاری چیه؟ 

همون ترشح بی بوعه مثل آب رقیق؟

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉
2738

من به حد مرگ سینه درد میگیرم جوری که انگار جراحی سینه انجام دادم دستامم نمیتونم تکون بدم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
بله عزیزم منم سینه راستم بافتش درد میگیره 

ینی این که یه سینه دردش بیشتره عادیه؟

موقع حرکت چی؟

وای خیلی  من ۱۰ روز قبل پری همه دردا میاد سراغم سینه که نگم انگار ۲تا سنگ دارم

شده تا حالا یکیش درد کنه؟

آره  برای من راست بیشتر از چپ درد میگیره  وقتی راه میرم انگار دارم با دو تا سنگ آویزون ر ...

آخه سینه راست من یه نقطه ی بالاش بیشتر از حاهای دیگس دردش 

اینم تجربه کردین؟

کلشون درد میکننا 

ولی یه نقطه سمت راستی بیشتر 

آخه سینه راست من یه نقطه ی بالاش بیشتر از حاهای دیگس دردش  اینم تجربه کردین؟ کلشون درد میکننا ...

مال منم دقیقا همینطوره 

اون نقطه ای که نزدیک زیر بغله بیشتر درد میکنه

فعلا به خاطر کنکور بستنی ناراحتم 😔