2733
2734

برای جهیزیه سرویس چاقو آشپزخونه خریدم جنس خوب و گرون تر از بقیه هم بود خریدم 

بعد به هر کی میگم خریدم میگن دیگه از مد اقتاده کی سرویس چاقو رو کابینت میذاره ۲ یا ۳ تا چاقو میخریدی میذاشتی داخل کابینت 

نمیشه پس هم داد 

چکار کنمم🥲 واقعا سرویس چاقو رو کابینت زشته؟

این کاربری دست دو نفره.‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وا خب چاقوهاشو درار بزارشون تو کشو مشکل بقیه حل شه😂

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
مبارکت باشه نه بابا زشت چیه یا بزار رو کابینت یا بزارش تو کابینتات  هرخونه ای باید یه ست داشته ...

مرسی عزیزم انقد با شور و شوق خریدم اینجوری گفتن اصن دیگه ازشون خوشم نمیاد ولی اره دیگه میتونم بذارم تو کابینت 

این کاربری دست دو نفره.‌
مرسی عزیزم انقد با شور و شوق خریدم اینجوری گفتن اصن دیگه ازشون خوشم نمیاد ولی اره دیگه میتونم بذارم ...

قوربونت عزیزم اره بابا منم بیشتر وسیله هام تو کابینته چه اشکالی داره یا بزار روی کابینت یا داخلش

کاربر چندسال قبلم به تاریخ عضویتم گیر ندین
استندش رو چکار کنم 

بنداز گوشه انباری خاک بخوره. زیاد حرف بقیه مهم نیستا اگ داخل کابینت جا داری با استندش بزار

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭