2777
2789
عنوان

تهران شهر قشنگم😍

89 بازدید | 8 پست

واقعا یکی از بهترین کارایی که تو سال ۱۴۰۲ انجام دادم اینبود که دانشگاهمو زدم تهران و مستقل شدم و چند ماهیه که الان اومدم و تهران زندگی میکنم و این بهترین کاری بود که در حق خودم انجام دادم و از اون دختر ضعیف و شکننده و حساس به یه دختر خودساخته رسیدم😍خدایا شکرتتت

سوره ی بقره معجزه است ممنون از کسانی که گفتن سوره بقره بخونیم روزی یه صفحه هم بخونید معجزه است خدایا شکرت که هوامو داری که دارمت.کاربری دست دونفره😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهران به دنیا اومدم کجا برمممم

بعد از تهران مهاجرت😍

سوره ی بقره معجزه است ممنون از کسانی که گفتن سوره بقره بخونیم روزی یه صفحه هم بخونید معجزه است خدایا شکرت که هوامو داری که دارمت.کاربری دست دونفره😊
آفرین دختر قوی و مستقل کار خوبی کردی من جسارت به هیچ هموطنی نباشه اما. تهران رو میپرستم 

ممنونممم عزیزمم 

اره واقعا عالیه

امیدوارم استقلال زیاد کار دستت نده حواست باشه جوگیر نشی، دیدم که میگم

یعنی چی متوجه منظورتون نشدم🥲

یعنی چی متوجه منظورتون نشدم🥲

یه وقتایی آدم محو ازادی و استقلالش میشه و  خط قرمزای فرهنگی یا خانوادگی رو رد میکنه

دور از جون شما همکلاسی خواهرم از شهرستانای دور امد دانشگاه.کم کم پوشش عوض شد ارایش انچنانی

بعد یه مدت کاشف به عمل اومد با یه مرد سن بالا دوست شد و حامله شد... خانوادش اومدن با فضاحت بردنش😔

برای همین میگم استقلال خوبه به شرطی که ادم جو گیر نشه از هول حلیم بیفته تو دیگ

یه وقتایی آدم محو ازادی و استقلالش میشه و  خط قرمزای فرهنگی یا خانوادگی رو رد میکنه دور از جون ...

نه خواهر خیالتون راحت