2737
2739
عنوان

خونه تکونی نکردم

153 بازدید | 10 پست

بچه کوچیک دارم و نوزاد ۴ ماهه دو هفته هست ویروس گرفتن خودمم حالم خوب نیست شهر غریبم کمکی ندارم هر سال خونه تکونی میکردم امسال حتی وقت دستمال کشیدن ندارم فقط دلم میخواد گریه کنم دوست داشتم برم خرید و بازار اما بچه ها رو کی نگه داره فقط واسه بچه ها لباس سفارش دادم رسید به دستم واسه خودم وقت نکردم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تعطیلات از شوهرت کمک بگیر ولی من نمیخوام سرزنش کنم اما باور کن با دوتا بچه هم میشه و بدون کمک

۴ تا بچه دارم ۳ تاش زیر ۴ سال هستن باور کن حتی غذا به زور وقت میکنم بخورم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2731
حالا تعطیلات از شوهرت کمک بگیر ولی من نمیخوام سرزنش کنم اما باور کن با دوتا بچه هم میشه و بدون کمک

کاش شوهرم تعطیل بود برعکس همه شغل ها تعطیلات کلا سرکاره  

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
اشکال نداره. منم نکردم. ناراحت هم نیستم. عید برای من صرفا برای استراحت و تمدد اعصابه. حالا تو تعطیلی ...

من ناراحتیم بیشتر بخاطر خودمه انگار افسرده شدم بغض دارم دو هفته هست ۳ تا بچه کوچیکم ویروس گرفتن خودمم پریود شدم حتی وقت سرخاروندن ندارم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2740
عیب نداره جونم امسال ماه رمضان اصلا عید نیست بچها واجب ترن برا خودتم لباس سفارش میدادی دیگه 

چند بار قبلا سفارش دادم باور میکنی اینقدر بی کیفیت بود نپوشیدم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
من ناراحتیم بیشتر بخاطر خودمه انگار افسرده شدم بغض دارم دو هفته هست ۳ تا بچه کوچیکم ویروس گرفتن خودم ...

غصه نخور تموم میشه. اگه تونستی چند ساعت بچه ها را بزار پیش شوهرت برو یکم تو خیابونها بچرخ. چیزی هم نخریدی مهم نیست.