2752
2734
عزیزم میفهمم چی میگی، منم بعد از زایمان  تا چندین ماه همینطور بودیم باشوهرم. نذار اینجور بمونه ...

دیگه ازهمدیگه خجالت میکشیم

بعدزایمانم ۵ماه طرفم نیومدبعدش خودم پیشقدم شدم بعدچن باری دیدم مهم نیس براش منم دیگه خودموخسته نکردم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر کی زندگی منو دیده میگه چطور طاقت آوردي  ولی امسال به یه درجه از زندگی رسیدم که هیچی با ارزش ...

هرچقدرمن بیخیال بشم اون دوبرابرمن بیخیال میشه۹ماهه من تلاش کردم واس زندگیمون امدیگه نمیتونم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
مبادابری.لجبازی نکن.مرداهم تواین شرایط اقتصادی اعصاب ندارن.بابچت خوش باش و براش مادرپدری کنین.خونه پ ...

بحثای ماانقدبزرگن که به خاطربچم فقط سکوووووت میکنم

نه به خاطربچم هیچوقت نمیررم

2731
هرچقدرمن بیخیال بشم اون دوبرابرمن بیخیال میشه۹ماهه من تلاش کردم واس زندگیمون امدیگه نمیتونم

الهی ، چاره چیه 

ولی یکی از علت هایی که از هم سرد شدین همین رابطه ای که با هم ندارین 

با سیاست و غیر مستقیم جذبش کن 

لباس های های خوشگل بخر به خودت برس برا دل خودت ،اونم از این طریق جذبت میشه

جاهایی که میدونی بهت نگاه میکنه خیلی نامحسوس عشوه بیا

انشالله سال جدیدی یه سال پر از شادی و آرامش و عشق براتون باشه

من به دعا هام ایمان دارم زود میگیره ، تو هم برام دعا کن 

الهی ، چاره چیه  ولی یکی از علت هایی که از هم سرد شدین همین رابطه ای که با هم ندارین  با ...

ممنون عزیزم❤

دعام کن

منم برات دعامیکنم

ان شالله زندگیم به خاطردختررمم که شده به روال عادیش برگرده

الهی ، چاره چیه  ولی یکی از علت هایی که از هم سرد شدین همین رابطه ای که با هم ندارین  با ...

عزیزم من تازه واردم کمک میکنی تایپکنوحذف کنم

شرمنده گلم من تا الان نه تاپیک زدم نه تا حالا پاک کردم خیلی میخواستم کمکت کنم ول منم یاد ندارم

ممنون قشنگم