2733
2734
 طبیعیه که با اومدن بچه زندگی مثل قبل نباشه، همه تقریبا همین طورن. پیش مشاور برین تا بهتون راهک ...

انگارمنوتوچشماش سیاه کردم اونم واس من همینطور.نمیدونم هردومونم کلافه شدیم ازاین وضع

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
اکثرامردااینطورین.واس ما دوروزخوب باشه یه روزتوخودش.زیاد پیگیرنباش اون روزاییک توخودش

خسته شددم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زندگی منم خرابه ،همه یه جور مشکل دارن پس غصه نخور  چه غصه بخوری یا ساده بگیری هردوش میگذره&nb ...

😔کاش بدونین چیامیکشم

آره مثلا.. خودمون همو انتخاب کردیم.. خانوادش نمیذارن زندگی کنیم..الان یه بچه ۱۰ ماهه رو دستم مونده.. ...

مام نیمی ازدعواهامون سرخانوادشه 

خسته شددم

خیلی ازشبا باگریه خابیدم و حرفام بخودم گفتم.وقت دلخوری تنهاکه شدی هرچی دلت خواست پشت سرش بگو .حرصت ک تموم شد اروم میشی.شب عیدی فکرت درگیرنکن عزیزم.صلوات بفرس.همه مشکل داریم...سعی کن تودارترباشی و بیشترمحبت کنی نتیجش برمیگرده ب حال خوب خودت

بعضی جاها کوتاه بیا وسکوت کن.د۶ن ب دهن نش.توارامش حرفات بگو وقتی بچه خوابه.انشالله روزای خوبی پیش رو ...

انقدادم بیخیالیه که همش فکرخودشه 

امروزبهم گفت بروخونه ی پدرت گفتم من ازبچم نمیگذرم گفت اونم ببر

ازهمچین ادمی که ازبچش میگذره چه انتطاری میشه داشت

انگارمنوتوچشماش سیاه کردم اونم واس من همینطور.نمیدونم هردومونم کلافه شدیم ازاین وضع

عزیزم میفهمم چی میگی، منم بعد از زایمان  تا چندین ماه همینطور بودیم باشوهرم. نذار اینجور بمونه که عادت بشه و بی خیال حل کردنش بشین، حتما یه تنوع به زندگی و تفریحات تون بدین، یک ساعت بچه رو بذار پیش مادرت و باهم دوتایی وقت بکذرونین حتما پیش مشاور برو کمک می‌کنه به حالتون ، هر دوتا یه زمانی عاشق هم بودین حالا با اومدن بچه آنقدر چالش هاتون زیاد شده که فرصت نمی‌کنین به خودتون برسین ولی اینا قابل حله

😔کاش بدونین چیامیکشم

هر کی زندگی منو دیده میگه چطور طاقت آوردي 

ولی امسال به یه درجه از زندگی رسیدم که هیچی با ارزش تر از آرامش خودم نیس پس سخت نگیر 

باز یکی دیگه میگفت به این نتیجه از زندگی رسیدم هیچی ارزش غصه خوردن نداره

هر کدوم به یه طریقی مشکلات داریم حالا یکی کم یکی زیاد 

خیلی ازشبا باگریه خابیدم و حرفام بخودم گفتم.وقت دلخوری تنهاکه شدی هرچی دلت خواست پشت سرش بگو .حرصت ک ...

باورمیکنی من دیگه باخاطررفتاراش گریه هم نمیکنم یعنی انقدبی اهمیت شده برام قبلاکه بهم میگفت فلان بهمان خودمومیگشتم انقدگریه میکردم

باخودم فک که میکنم میبینم واقعازندگیمون خراب شده که انقدبی اهمیت شده برام

انقدادم بیخیالیه که همش فکرخودشه  امروزبهم گفت بروخونه ی پدرت گفتم من ازبچم نمیگذرم گفت اونم ب ...

مبادابری.لجبازی نکن.مرداهم تواین شرایط اقتصادی اعصاب ندارن.بابچت خوش باش و براش مادرپدری کنین.خونه پرچه خبره مگه؟!زندگیت بکن سرت بندازپایین.اگه اونم بچه بازی درمیاره توبه حرفاش اعتنا نکن.حرفی زد سکوت کن .مگراینکه مورددیگه ای باشه ک حتما باید خانواده درجریان باشن.وگرنه بحث ساده رو پیش خانواده نبر

من از روز محضر به مشکل خوردم.. مثل احمق ها ادامه دادم.. باید همونجا تمومش میکردم

من ازدوران دوستی اخلاق های گندشودیده بودم ولی چشمام کوربود

فک میکردم شاهزاده ی سواربراسبه

2706