2752
2734
عنوان

از بعضیاتون واقعا متعجبم.😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2751 بازدید | 158 پست
من فقط تاپیکهای تعطیل شده خودمو میخوام در حال حاضربه اونا که دسترسی پیدا کنم کلا اینجا رو ترک میکنمرنگ و قالب و هیچیشم برام مهم نیستمدتهاست از محیط اینجا زده شدم

شیوا جان اگر. داخل تاپیک شما پست گذاشتم  احساس کرذم دلایل افراد. مختلف را میخواهید. بدونید. به عنوان صاحب تاپیک  اگر. میدونستم نظر. مخالفم ناراحتتون میکنه جسارت نمیکردم و. معذرت میخوام ببخشید. عزیزم باید. زودتر. مینوشتم کاری پیش امد. مجبور. شدم برم 

عذر تقصیر. عزیزم 😘😘😘😘

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

سايه عزيزم 

من همون اول اشكلات به خانوم تهرانى گفتم متاسفانه يه ربع دقيقه اومدند همون روز اول توضيح دادند گفتند سعي ميكنند رفع كنند اما متاسفانه تا همبن الان ديگه خانوم تهرانى جوابى ندادند فكر كنم مديريت وظيفه اش پاسخگويي به مشكلات سايت نه اينكه پشت ديوار بشينه تماشا كنه 

ميومدند مبگفتند داريم تلاش ميكنيم ايم مدت طول ميكشه نه اينكه اصلا پاسخي داده نشه اين بي احترامى 

و در حال حاظر بدتر از همه امنيت سايت كه از بين رفته و كاربري هايي كه قطع شده بودند و خيلي راحت دوباره وارد شدند 

شتيد اين كمپين من هم تأثيري نزاره اما ميدونم تلاشم و كردم نشد ديگه ضعف شديد مديريتى

قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرکسی یه دلیلی داره می تونه همراه با یه عده باشه می تونه نباشه کاملا معقول و منطقی فقط یه سوال چند روزی که سایت خودش قطع بود زندگی کی فلج شد؟کی سرنوشتش عوض شد؟پس نگید نمیشه بگید نمی تونیم نمی خواهیم

آنجل عزیز موضوع اینه که شمای نوعی یک دلیلی دارید برای پیوستن به کمپین کاملا هم محترم ، دیگه گفتن این حرف به بقیه که چطور روتون میشه بقیه رو تنها بذارید یا کسی که سکوت کنه داره زیرآبی می ره و شو بازی میکنه و خودش رو تخلیه روانی میکنه و .... رو من واقعا درک نمی کنم ! اگر من دلایلم برای خودم محکم و قابل قبولند نیاز به حمله به کسی که دلیل متفاوتی داره ندارم و به انتخاب متفاوتش احترام میذارم .

حالا یک نفر واقعا نمی خواد یا نمی تونه یا نمیشه این دیگه انتخاب خودش هست .

یا رَب نظر تو برنگردد ...
شیوا جان اگر. داخل تاپیک شما پست گذاشتم  احساس کرذم دلایل افراد. مختلف را میخواهید. بدونید. به عنوان صاحب تاپیک  اگر. میدونستم نظر. مخالفم ناراحتتون میکنه جسارت نمیکردم و. معذرت میخوام ببخشید. عزیزم باید. زودتر. مینوشتم کاری پیش امد. مجبور. شدم برم عذر تقصیر. عزیزم 😘😘😘😘

نه ناراحتم نمیکنه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

من تو كمپينم هيچ اصرارى نكردم از اول هم گفتم همه مختارند هميارى كنند لطف كردند نكنند بازم ممنونم ازشون خودشون از اين قالب باز لذت ميبرند 

قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.

آنجل عزیز موضوع اینه که شمای نوعی یک دلیلی دارید برای پیوستن به کمپین کاملا هم محترم ، دیگه گفتن این حرف به بقیه که چطور روتون میشه بقیه رو تنها بذارید یا کسی که سکوت کنه داره زیرآبی می ره و شو بازی میکنه و خودش رو تخلیه روانی میکنه و .... رو من واقعا درک نمی کنم ! اگر من دلایلم برای خودم محکم و قابل قبولند نیاز به حمله به کسی که دلیل متفاوتی داره ندارم و به انتخاب متفاوتش احترام میذارم .حالا یک نفر واقعا نمی خواد یا نمی تونه یا نمیشه این دیگه انتخاب خودش هست .

من یه جا دیدم چند نفر گفتن سایت خیلی بد شده و ...

ولی ببخشید

نمبتونم چهار روز نیام

بیشتر کار اونا برام عجیب بود که این تاپیکو زدم

و تازه ، مسخره هم میکردن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

شب تاب جان جسارتا من برام سوال شد شما چرا به خودت گرفتى پست شادى خندان چون دليل آوردى براى نپويستن به كمپين 

شب تاب جان جسارتا من برام سوال شد شما چرا به خودت گرفتى پست شادى خندان چون دليل آوردى براى نپويستن به كمپين

من اصلا به خودم نگرفتم ، چون خودم هم معترضم و جزو کسانی نبودم که سکوت کنم و تو تاپیک های مختلف هم چندین پست اعتراضی بلندبالا و اتفاقا تند و تیزی در نقد عملکرد خانم تهرانی نوشتم ، بحثم در مورد درک و احترام متقابل بود به افرادی که مثل من فکر و انتخاب نمی کنند.

به قول خودتون روش ها متفاوت عزيزم همه يك سو فكر نميكنند  

صد در صد ، احترام متقابل هم یک انتخاب هست به هر حال یک نفر انتخاب میکنه یک نفر نه . آدم ها یک طور فکر نمی کنند ولی می تونند تو فضای تبادل نظر افکارشون رو با بقیه به اشتراک بگذارند ، ایشون نظرشون رو گفتند من هم متقابلا نظرم رو گفتم 😉

کامنت شادی خندان از نظر من هم خیلی طلبکارانه بود . هر کسی ,جز طرفداران طرز فکرخودش رو برد زیر سوال . اینکه مورد استقبال استارتر کمپین اعتراض , هم قرار گرفت اصلا نشونه ی خوبی نیست . ( اینجوری حمایت از اون کمپین میشه حمایت از این طرز فکر ) . حواستون باشه خودتون رو وارد دسته بندی خاصی نکنید چون ناخوداگاه به هر کسی شبیه خودتون نیست برچسب میزنید و این خیلی فاجعه ست  . 

برای تک تک طرفداران کمپین احترام زیادی قائلم چون معترضن ,فکر میکنن این بهترین روش اعتراضه و بی اهمیت نیستن به موضوع  . ولی خودم طرفدار کمپین نیستم چون چیزی که از سایت انتظار دارم و دلیلی که به خاطرش اینجا میام متفاوت از تغییرات جدیده.

به احترام خواسته ی اکثریت دوستانم , من هم چهار روز سایت نمیام.

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

من قبول دارم این به خوش دستی سایت قبلیه نیست

ولی طرفدار تغییرم، قبلیه خیلی منطبق با موبایل نبود

اینم یه تمرین واسه افزایش انعطاف پذیریم میبینم

ما لعبتکانیمو و فلک لعبت باز

شب تاب ، من اصلا نگفتم همه باید همراه کمپین باشن ، من گفتم کسانی که میگند سکوت کنیم و شما طبق پست خودت، سکوت نکردی و اعتراضت رو هم اعلام کردی، پس دلیلی برای آشفتگی شما نبود.

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2706