2737
2734
عنوان

این کفشاخیلی زشت

182 بازدید | 24 پست

دیشب رفتیم خریداصلا هیچی به چشمم قشنگ نمیومداصلا انگاری دیگه اینقدرخرید انلاین کردم خریدحضوری وبلدنیستم میخواستیم برگردیم تواخرین مغازه اینوگرفتم شوهرم میگه اینا واسه مامانت بیشترمناسب😂بعدگفتم خب پس میدمشون مامان گفت هشتصدتومن پولشودادیا 😑حالا نمیدونم چیکارکنم فک کنم همون بدمشون مامانم بهترباشه الان عکسشومیزارم

نی نی یار رو چجوری میتونم تک‌ کنم؟😭😭

مشکل دارم

@نی_نی_یار۵ 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مدل کالجه که خوبه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2706