2752
2734
عنوان

عکس سونو ان‌تی وتشخیص جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 56 پست
نه اون پای راستشه خخخ دگرت گقت احتمالادختره

درست گفته 

۱ پسر شکمش یا از سرش بزرگتره تو سونو یا اندازه سرش هست یعنی برابری میکنه ک برای شما کوچیکتره

هم جمجمه گرده و هم پایین تنه کاملا دختره

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه جنسیت بچه‌ی منم بگید بی زحمت🥺❤ البته بااجازه‌ی استارتر عزیز😘🌺

نی نی خوشگل شماهم دختر هستش❤️

فرم سرش مث دختراس ولی مال شما سرش نچسبیده به شکم و پیشونی زاویه داره انگار حس خودم میگه پسره احتمال ...

مرسی قشنگم گفت لنگش به پسر میخوره البته من عکس دخترم دارم این بنظرم باهاش فرق داره برای دخترم ببین ۵ سال پیش 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
بیشتر به پسر میخوره ،آن شالله هرچی هست سلامت باشه

مرسی عزیزم برام دعا کن انشالله حاجت روا باشید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
پسر گلم

دکتر گفت لگنش به پسر میخوره توکل بر خدا میکنم هر چی خیر 🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی قشنگم گفت لنگش به پسر میخوره البته من عکس دخترم دارم این بنظرم باهاش فرق داره برای دخترم ببین ۵ ...

اره دختر سرش گرده ایشالله ک سالم و سلامت باشه وقتی انومالی رفتی بگو چی بهت گفتن

هیچی نگف دکتر  گفت معلوم نیس حتی احتمال هم نداد نزدیک سیزده هفتمه🥲 خیلی کنجکاو بودم بدونم

بنظر دختر میاد ایشالله فندوقت سالم سلامت باشه انومالی رفتی بیا بگو چی گفتن بهت

دورت بگردم من قشنگم ممنون ازت 😍😍❤

الهی ک زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه 

و سالم و سلامت بغل بگیریش ❤️

مرسی قشنگم گفت لنگش به پسر میخوره البته من عکس دخترم دارم این بنظرم باهاش فرق داره برای دخترم ببین ۵ ...

اره این دختر

کلا جمجه دختر گرده

چونه اش چ گرد

برای پسر کشیده سمت بیرونه

2706