2733
2734
عنوان

اخلاق دختر من

171 بازدید | 16 پست

دختر من ۱۰ سالشه و یه رفتار هایی داره که نه من نه پدرش به هیچ وجه نداریمشون از جمله خساست  مثلا امروز ازش خودکار گرفتم کار داشتم هی به من سر زد ببینه من کی بهش پس میدم آخرش نتونست دوام بیاره گفت مامان چقدر می‌نویسی تمام میشه خب من فقط با شوخی خنده رد کردم یا مثلا دفتر نقاشی داره خودشو خواهرش می‌ره تو دفتر خواهرش نقاشی می‌کشه میپرسم چرا میگه مال من زود تمام میشه از اون ور آخر کار تمام مداد رنگی ها رو گذاشته تو جامدادی خودش که زیپش بسته نمیشه میگم چند تا مگه تو مداد میخوای اصلا هم کمبود وسایل ندارن بچه های شما هم اینجوری هستن؟ خوب میشه این رفتارش ؟خیلی خواهرش رو اذیت می‌کنه 

من بچه بودم رو وسایل هام حساس بودم

ولی الان خودم میرم وسایل هامو به دیگران میدم😐😂

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخواستم بگم تک فرزنده شریک شدن بلد نیس

دیدم نه خواهرم داره

اینکه بچه اول باشی و این اخلاق یخورده عجیبه ما بچه اولا جونمونم فدای غریبه میکنیم چه برسه به خودی

خواهرم ۱۱ سالشع نه اینطور نیس اصلا همه چیو شریک میشه با دوستاش و...

2740
آخه من یادم نیست بچه بودم اینجوری رفتار کنم 

معیار سنجش ما که رفتار شما تو بچگی نیست شاید رفتار دخترتون حتی بهتر باشه 

اینکه رو وسایلش حساسه و مراقبت میکنه و ترجیح میده خودش استفاده کنه به نظرم خوبه 

گفته بودی که چرا خوب به پایان نرسید                                     راستش زور من خسته به طوفان نرسید...
معیار سنجش ما که رفتار شما تو بچگی نیست شاید رفتار دخترتون حتی بهتر باشه  اینکه رو وسایلش حساس ...

نه واقعا از یه لحاظی خوبه مثلا من تو بچگی خیلی وسیله گم میکردم این هنوز یه پاک کن نصفه از اوایل سال داره تا الان من هی میگم خودم بردارم دیگه استفاده نکنه ولی خب حق خواهرش رو میخوره وسایل اونم برمیداره یا مثلا یه خودکار به مادرش داده نباید اینجوری به هم بریزه این الان تازه رفتارهای امروزش هست جلو مهمان که آبرو نمیزاره 

2706