2737
2739

روابط عاشقانه شونم کنترل میکنن‌؟

یعنی مثلا از کار و زندگی خودشون نمیوفتن اغلب که مثلا هی طرف مقابل ذهنشون درگیر کنه

ممکنه خیلی عاشقم باشن

ولی میتونن اینو از زندگی و درس شون تفکیک کنن

احساس میکنم ما ها خیلی درگیر میشیم

شایدم اشتباه میکنم

یا حتی اونام اینجوری نباشن

ولی راهکارش چیه بنظرتون؟

که علاقه به یه شخص باعث ریدن به زندگی مون نشه🗿

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما ک اونجا نیستیم،شاید اونام مثل مان

اره شاید

آخه احساس میکنم بی احساس ترن نسبت به ما

ولی راهکارش چیه بنظرت‌؟ تفکیک کنیم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

اونا روابطشون آزادتره و معمولا دلتنگ نمیشن چون زیر یه سقف زندگی میکنن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2740
اره شاید آخه احساس میکنم بی احساس ترن نسبت به ما ولی راهکارش چیه بنظرت‌؟ تفکیک کنیم

خب از ما خیلی آزاد ترن

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠
اونا روابطشون آزادتره و معمولا دلتنگ نمیشن چون زیر یه سقف زندگی میکنن

اره شاید

هوم ولی خب ما چکار کنیم؟

زندگی،هر کی باید هر جور محیطش هست خودشو وفق بده دیگه

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠