2733
2734
عنوان

باورم نمیشه بابام گریه کرد🥲🫠

223 بازدید | 8 پست

امروز تولدمه صبح با مامانم بیرون کار داشتن رفتن بیرون برگشتن درو که باز کردم بابام یه کیک دستش بوداومد داخل  بغلم کرد یهو زد زیر گریه 

گفت تو همون قورباغه ای هستی که ۱۸ سال پیش به دنیا اومدی؟🥺😂

فکرشو بکنید اون مردی که یه طایفه به حرفش گوش میدن به خاطر من گریه میکرد

میشه دعا کنید یکم حالش بهتر بشه؟🥲

مدتیه حال روحیش خوب نیست 

اصلا انتظار نداشتم سوپرایزم کنه

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوخ طبعی ظریفی ام داشته اون وسطا😂😂

نه آخه جریان داره😂

وقتی به دنیا اومدم دکتر به مامانم گفته شبیه کیه ماملنم گفته باباش دکترم گفته یعنی باباش شبیه قورباغه است😂😂💔

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
بابایه منم روزی که منو میبردن خونه شوهر (صبح عروسیم) کلی گریه کرد  اصلا دست خودش نبود الهی فداش ...

خدا حفظش کنه 

من که هنوز ازدواج نکردم 

ولی دختر عموم مادرش توی سن کم فوت کرده بود وقتی ظهر داشتن می‌بردنش بابام انقدر گریه میکرد گفتیم الان نزدیکه ک از هوش بره