2737
2734
عنوان

کسی تو نزدیکان و خانوادتون هست که اختلال دو قطبی داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 21367 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دپاکین میخوردم برای افسردگی و میگرن 

منم یه مدت دپاکین خوردم ولی چاق ام کرد

الان خداروشکر برای افسردگیم از دستگاه آر تی ام اس تو مطب دکتر فرامرز ذاکری استفاده می کنم خیلی بیماریم بهتر شده

2728

قرص لیتیوم برای بیمارانی که نمک مغزشون کم تجویز می کنند ولی کسانی که حمله عصبی بهشون دست می دهد باید با دستگاه آر تی ام اس که جدیدا تو بعضی مطب ها هست درمان بشه استفاده کنند من خودم تو مطب دکتر فرامرز ذاکری با این دستگاه درمان شدم که خیلی عالی

چند مورد از باورهای غلط و در مقابل واقعیت هایی رو در مورد اختلال دو قطبی رو براتون می نویسم این اولی ...

ببخشید تشخیص بیماری دو قطبی خیلی میتونه سخت باشه چون شاید این افراد در شرایط سختی هستن یا خاطرات تلخ گذشته رو به ذهن میارن و یهو عصبی میشن

سلام به همه دوستان من شوهرم اختلال دوقطبی داره و روزی دوتا لیتیم میخوره، چون بیکاره همیشه خونست و د ...

مرسانا جون شما چکار کردید؟من بااین شوهرم عاجز شدم ،اسم طلاقم میارم تهدید میکنه ،زندگی روی مین. دارم

سلام من علیرضا صدیق منش هستم . مدیر کلینیک نی نی سایت . روانشناس و مشاور خیلی خوشحال می شم بتونم در ...

سلام، 

میشه لطفا بگین با کسی که مطلقا قبول نمیکنه که این بیماری رو داره و به هیچ وجه پیش روانپزشک نمیاد چیکار باید کنیم؟ مادر من ۶۳ سالشه و دوران جوانی مدتی توی بیمارستان بستری بوده و الانم چون ماها ازدواج کردیم و تنها شده دوباره بیماریش عود کرده بشدت توهم شنیداری داره و هزیان میگه. ولی هیچ وقت نتونستیم راضیش کنیم که این یه بیماری هست چون نسبت به بیماری اعصاب و روان حساس هست و فکر میکنه مردم بهش میگن دیونه و زشته همچین چیزی !

یه دکتر روانپزشک به ما پیشنهاد داده که به زور ببریمش ولی ما نمیخوایم ناراحت بشه و این کار رو نتونستیم باهاش بکنیم. ولی از طرفی خیلی دلمون براش میسوزه چون در دنیایی خیالی زندگی میکنه بعضی وقتا. ممنون میشم اگه بتونین و پاسخ بدین. مرسی

2738
سلام من علیرضا صدیق منش هستم . مدیر کلینیک نی نی سایت . روانشناس و مشاور خیلی خوشحال می شم بتونم در ...

سلام خیلی خوشحالم که با شما اشنا شدم....برادر من 21سالشه مجرد هست وترک تحصیل کرده ودکتر تشخیص بیماری اسکیزوفرنی ودوقطبی داده تا حالا6دفعه بیمارستان بستری شد ولی بعد ترخیص حدود یکماه بعد داروهاشون قطع میکنن ...قبول نمیکنن که بیمار هستن باید چکار کنیم میشه راهنمایی کنید