2733
2734

من خودم عاشق شدم ولی وقتی دیدم توجه از طرف مقابل نمیبینم و طرفم فقط برای سرگرمی بامنه و هیچ هدف دیگه ای از رابطه نداره گذاشتمش کنار... با اینکه شرایط طرفم خیلی عالی بود... ولی بعضی دخترا اینجا میبینم کات کردن بعد دنبال دعا و نذرنیازن که برگرده اخه به چه قیمتی...یکی تاپیک زده بود ۲۲ سال طرفش ازش بزرگتره رابطه ج ن س ی هم داشتن بعد تازه طرف بهش توجه نداره پیام نمیده بهش واقعا درکشون نمیکنم این دخترا    فکر میکنم هنوز بزرگ نشدن 

خدا هرگز دیر نمیکند...باشد که اکنون کامیابم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کمبود دارن از همه لحاظ، شاید مقصر اصلی خانوادش بوده

#مثل_قلی_نباشید           از آگاه شدن مردم حسابی برآشفته شدن و ترسیدن😏  کتاب ۱۲ قرن سکوت از ناصر بنا کننده معروف به پورپیرار و کارنامه اسلام از دکتر عبدالحسین زرین کوب رو بخونید مفیدن             با فحاشی به هرودت تاریخ نویس بزرگ و معتبر جهانی و ویل دورانت،  نمیتونید تاریخ رو عوض کنید😏 اره همه تاریخ نویسا و محققان یونانی، ارمنی، مسیحی، رومی ، مسلمان دروغ گفتن، محققان نی نی سایت به گذشته سفر کردن و تاریخ جدید برامون آوردن😏       امضای قبلیم رو که خوندید؟ نی نی یار گفت حذفش کن، مهم اینه که دیدید! حالا برید دنبال حقیقت و خودتون بخونید نه گوش به فرمان شبکه های بهایی و پیجهای پروژه بگیر اینستا باشید، افرین دخترای خوب😘                                                                                         

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه اگه برای زندگیت برنامه نداشته باشی جزئی از برنامه یکی دیگه میشی این دخترا هم واسه زندگیشون برنامه ای ندارن همش منتظرن یکی دیگه بیاد اونا رو خوشبخت کنه

19، 29، 16

منم متنفرم از اینجور روابط نمیگم دوست داشتن بده ن میتونه برای دختر خیلی هم خوب باشه و باعث ی پیشرفت ها و کمال هایی در دختر بشه اما خب این روابط جنسی و اینا اصلا خوب نیست هر چیزی باید ب موقف خ دش انجام بشه 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 
خار و ذلیل تویی اونا جایی برای حرفاشون ندارن میان اینجا  سنشون کمه واگاه نیستن توچرا به خوا ...

اینقدر کاربرا نصیحتشون میکنن ولی حرف خودشون میزنن من کم سن هم بودم هیچوقت التماس پسر نکردم 

من گذاشتمش کنار فقد خیلی تو ذهنمه نمیبخشمش واقعا اسیب دیدم

بالاخره ادم نمیتونه که فراموشی بگیره ولی همینکه بتونی از اون رابطه سمی بیای بیرون یعنی برای خودت ارزش قائلی اینم درس بزرگی برات میشه برای رابطه بعدیت

2706