2737
2734
عنوان

آبروش و ببرم یا نه

120 بازدید | 13 پست

۹ ماه باهم بودیم یه ماه پیش بهم خیانت کرد هرچی فحشه ب من داد حتی رابطمون و انکار کرد دخترع فک کرده من اویزونشم 

حالا سه روز پیش بم زنگ زده من بلاکش کرده بودم ولی خب زنگ زد

الانم رفتم تو گپش دختره هس هی تیکه میپرونه 

بنظرتون لوش بدم یا ن 😑😑😑😑

ول کن بیخیال

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
همونی ک بخاطرش بهم خیانت کرد الان باهمن

ادم چیزیو که میاره بالا دیگه میندازش دور چطور با ادم خائن دهن ب دهن میشی حیف وقت ادم بیخیال هر جایی که اونا هستن بیا بیرون کلا اون دختر هم پس مونده خوره ولش

بلاکه خب فقط برام نویتیفکشن اومده ک زنگ زده

مگه نگفتید تو یه گپی هست هی تیکه میندازه ... اصلا هم اون دختره رو ام بلاک کن راحت ... میدونی لیاقتش همون دختره است .... اگه آدم خوبی بود خیانت نمی‌کرد و گردنگیرش خراب نبود به قولی ... 

ادم چیزیو که میاره بالا دیگه میندازش دور چطور با ادم خائن دهن ب دهن میشی حیف وقت ادم بیخیال هر جایی ...

من الان ی ماهه لفت داده بودم ی دوست مشترک داریم اصرلر کرد برگردم ولی بازم نیتم رفتنه

مگه نگفتید تو یه گپی هست هی تیکه میندازه ... اصلا هم اون دختره رو ام بلاک کن راحت ... میدونی لیاقتش ...

من دیروز برگشتم گپ کلا شمارش تمامس اکانتای مجازیش بلاکن

ب اصرار دوست مشترکمون برگشتم ک فک کنم اشتباه کردم