2733
2734
عنوان

از پوشک گرفتن پسر بچه

54 بازدید | 4 پست

سلام پسرم ۱۱ فروردین میشه ۳ سالش از امروز پوشکش نکردم جیش و... رو میدونه میبرمش تند تند دسشویی میگم جیش میکنه چه کارای دیگه ای باید بکنم موقع خواب پوشکش کنم چن دقیقه یه بار ببرمش 

سلام عزیزم دوساعت قبل خواب مایعات کمتر بهش بده و تا لحظه آخر خوابش تند تند ببرش جیش .بهش یادآوری کن ...

عاشق ابه موقع خوابم اب باید بخوره بخابه نصفه شبم بیدارم میکنه میگه آب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بهار شروع کردم برای گرفتن پوشک

صبح بازش میکردم ۲ تا ۳ ساعت می‌بردم پارک ک فضای سبز و خیابون دور دور ظهر می آمدیم پوشک میکردم نهار و استراحت

عصر هم به همین منوال وقتی هم خونه بودیم پوشک میکردم اما تند تند می‌بردم سرپا میگرفتم سر ۳ روز دیگه عادت کرد دیگه پوشک نکردم

2728

من یک سال و هشت ماهگی خود دخترم بسیار همکاری می‌کرد منم تند تند میبردمش دستشویی و کار خوبی که کردم این بود تشک پلاستیکی مینداختم زیرش تا قشنگ یک دفعه پوشک رو رها کنه و دوعادتی نشه . من البته زیاد با تجربه نیستم عزیزم چون شیرخشک بود بچم قبل خواب کم کم میدادم بهش و تند تند دستشویی تا مثانه اش خالی بشه و صبح تشویقی بهش میدادم