2737
2739

امروز صبح رفت خونه‌ مامانش. دو تا مرغ داشت. الان پیام داد یکی از مرغاش مرده. توروخدا نگید مرغه مرده که مرده اون یه مرغ معمولی نبود‌. خیلی دکترش میبرد خیلی بهش دارو میداد و میبردش دکتر واکسن و آمپول تقویتی بهش بزنه خیلییی بهش وابسته بود و همیشه اسمشو صدا میزد توی خونه. میگفت باید ببرمش دکتر و بیارمش اینجا ازش نگهداری کنم بهش دارو بدم (بهش گفته بودم جاشونو توی تراس درست کن و بیار آخه اینجا آپارتمانیه) یه بارم تقریبا دو هفته اوردش اینجا نگهش داشتیم هوا سرد بود گفت توی تراس نمیذارم کنار خونه توی کارتن گذاشتیمش. هر روز بوی گند کل خونه رو برمیداشت. بیاید اسکرینا رو بذارید چیا بهم گفت. حالم بده تپش قلب گرفتم توروخدا بگید حالا چکار کنم؟؟؟

توکل به خدا🌿

واسه اسکرین مرغ هم کو کو کنیم آخه 

آتلیه انلاین_ادیت عکس با کمترین قیمت / چاپ رو تیشرت و ماگ و پیکسل و تابلو فرش  و چاپ عکس موبایلی  / عکس هایی از کوچولوتون دارین که  پشت صحنه خوبی ندارن؟ عکساتون با لباس های خوبی نیست ؟ از نی نی ها ماه‌گرد نگرفتی ؟ تولده نه کیک خریدی نه لباس ؟ اصلا نگران نباش فقط با ۲۰ هزارتومن عکس هارو آتلیه ای تحویل بگیر با هر بک گراندی که  دوست داشته باشی ( افراد نیازمند تخفیف ۵۰ درصدی ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

مث تاپیک من😂

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12966226/%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d8%af-%d9%82%d8%b6%db%8c%d9%87-%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%ba-%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%a7%da%a9%d9%84%db%8c-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85-%d8%b1%d9%88-%d8%a8%da%af%d9%85

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 خدایا.....

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
واسه اسکرین مرغ هم کو کو کنیم آخه 

والا بخدا

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ماهم مرع داریم

حیوونل هم عین ادما ان هرچی بیشتر پاستوریزه نگهشون داری زودتر مریض میشن

ما فقط تو جوجگی مرغامونو واکسن آبله میزنیم دیگه هیچکاریشون نداریم خودشون سالم و سلامت زندگی میکنن

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
2706