2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون آدمای تنهایی هستیم و یا خیلی ها مثل من غریبن و تنها مونسشون اینجا بود

آره به خدا از تنهایی در آورده بودمون سایت با هم مشورت می کردیم دردو دل می کردیم یادش بخیر چقدر خوب بود ولی الآن تا میام سایت میگم ای خدا بهتر شده باشه ولی یک هفته است تغییری نکرده

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....
2731

بچه ها ،قدیمیاااا یادتونه اقای زاهد‌چقدددد به حرف کاربرا اهمیت میداد؟؟؟حیف که رفت،اگه اون بود اینکارو با سایت نمیکرد

یه بار تو یه تاپیک پست گذاشت پستاش با مال کاربرا متفاوت بود ابی بود رنگش کاربرا گفتن وای چقددد خوشرنگه باید مال ماهم ابی بشه همون لحظه رنگو عوض کرد.هرکی صداش میزد سرییییع میومد تو تاپیک.اینا چیزای کوچیکی هستن ولی بازهم اهمیت به کاربرا توشون پررنگه،طی این چند روز خانوم تهرانی به خودش زحمت نداده بیاد سایت

کیانا،کارن😍😍
من اومدم چک کنم ببینم ورژن قبلی برنگشته که عنوان و دیدم اومدم سلام ماه عزیزم😘این ورژن یه جور ترک بدون درد بود😂😂😂😐😐😐😐

مونا جون چقدر خوشحالم که دیدمت عزیزم.🌸

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

اعتراض واقعا فایده ای نداره چون اگر. قرار. به توجه بود. خود خانم تهرانی این چند روز حداقل داخل سایت میامد. و. دوستان را. دعوت به صبر میکرد یا یک زمان خاص برای تغییرات میداد. اما اخرین عکس العمل ایشان یک مسابقه برای پیدا. کردن نواقص بود. چیزی. که عیان است چه حاجت به بیان است خانم تهرانی جان 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
همیشه میگفتم خداروشکر نی نی سایت هست حالا که خواهر ندارم و کسی نیست باهاش درد و دل کنم....نی نی سایتمونم گرفتن...خیلی ناراحتم خدا نگذره ازتون😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وای منم خواهر ندارم اینم از نی نی سایتمون رو چکار کردن

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....
بچه ها ،قدیمیاااا یادتونه اقای زاهد‌چقدددد به حرف کاربرا اهمیت میداد؟؟؟حیف که رفت،اگه اون بود اینکارو با سایت نمیکردیه بار تو یه تاپیک پست گذاشت پستاش با مال کاربرا متفاوت بود ابی بود رنگش کاربرا گفتن وای چقددد خوشرنگه باید مال ماهم ابی بشه همون لحظه رنگو عوض کرد.هرکی صداش میزد سرییییع میومد تو تاپیک.اینا چیزای کوچیکی هستن ولی بازهم اهمیت به کاربرا توشون پررنگه،طی این چند روز خانوم تهرانی به خودش زحمت نداده بیاد سایت

اونلی جان منم از. عدم حضور. مدیر ناراحتم 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

خودمو مطمئنم اگ شنبه سایت قبلیمون برنگرده دیگه خاموش هم حتی برای چندلحظه نمیام ک اعصاب و روحیم داغون بشه

سعی میکنم تنهاییم کتاب بخونم بازی آنلاین فکری انجام بدم

سخته اما بنی آدم بنی عادته

دیگه نمیام

رفتن منوخیلاهم دولتی سره اوناییه ک منفعتشونو به همه چی ترجیح دادن

شبتون آروم😔😔