2733
2734

یه حرف نامربوط زدم اونم راجب زندگیم و شوهرم. نگین چی ک نمیخوام بگم وای خدا الان چ فکری راجبم میکنن حالم بده چقد بچه بودم اون موقع 20 سالم بود زر زیاد میزدم توروخدا بگین چکار کنم اینم بگم اصلا نمیشه حرفمو جبران کنم چون با اونا رابطه ای نداریم گهگاهی ببینمشون یه سلامی بکنیم همین تمام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال مگر چند درصد ادما حرفای ۷ سال پیش یادشون میمونه

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2731
2740
ن یادشون نرفته چون چیزی نیس ک از یاد بره 

فکر میکنی،من چند تا چیز و فکر میکردم هیچ‌کس یادش نمیره

از طرف پرسیدم،اصلا یادش نبود ،هر چی آدرس میدادم ،یادش نمیامد

تو قرار دل بیقرار منی ❤️❤️❤️
ولش کن بره دیگه

واقعا ینی مهم نباشه برام. میدونی من اتفاقایی ک توش تقصیر نداشته باشم اصلا برام مهم نیس اما اتفاقایی ک مقصر باشم اینجوری خودخوری میکنم میگم چرا فلان کار کردم فلان حرف زدم

2706