2752
2734

پسری که بدون حرف و بدون خداحافظی وقتی همه چیز خوب بوده یهو غیبش زده و دیگه جواب زنگ ها و پیام هارو نداده ، ممکنه یه روز دوباره خودش پیام بده ؟؟؟ وقتی هم حضورا میبینیش راهشو کج کنه و نگاهشو برگردونه

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
نمیدونم خودم پیشم هست ولی انگار رفته و راهشو ازم جدا کرده

رفتن واقعی منظورمه ، یهو غیب بشه

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیوونس؟ چرا بدون گفتن چیزی رفته

برنمیگرده

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

عشق منم همینجوری رفته:)💔

بااینکه همون باراخرم که صحبت کردیم گفت دوسم داره ولی نمیدونم چرارفت

سنشم کم نیست ک بگم ا سرهاری رفت

رابطمون یکی دوروز نیست چهارساله باهمیم

جواب پیاممونداد منم دیگ بهش پی ندادم ولی عکسایی میزاره استوریش ک میدونه من عاشقشونم:)

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
دیوونس؟ چرا بدون گفتن چیزی رفته برنمیگرده

نمیدونم واقعا ، واقعا یعنی برنمیگرده دیگه منتظر اینکه بیاد ازم خداحافظی کنه یا دلیلشو بهم بگه نباشم ؟

عشق منم همینجوری رفته:)💔 بااینکه همون باراخرم که صحبت کردیم گفت دوسم داره ولی نمیدونم چرارفت &nbs ...

من دو روز تمام کارم شده بود پیام دادن و زنگ زدن ، از نگرانی ، خیلی پستن ادم هایی که اینجوری قطع میکنن

نمیدونم واقعا ، واقعا یعنی برنمیگرده دیگه منتظر اینکه بیاد ازم خداحافظی کنه یا دلیلشو بهم بگه نباشم ...

نرفتی ازش بپرسی چ مرگت بود ک یهو ول کردی؟ 

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
نرفتی ازش بپرسی چ مرگت بود ک یهو ول کردی؟ 

پرسیدم ، جواب نداد ، کلا اصن انگار یهو مرد یارو ، هرچی پیامش دادم زنگش زدم ، اصن انگار نه انگار ، حضورا که یک ماه بعد دیدمش ، چند ثانیه خیره نگاه میکرد ، از روز های بعدشم راهشو کج میکرد وقتی میدید من دارم میام

بنظرم بیخیالش شو

اگه زمانیم برگشت خوشحال نشو

به دردت نمیخوره

زودتر با خودت کنار بیا و بزارش کنار حتی از افکارت

حالا موارد خیلی نادری هم هست شاید دلیل قابل قبولی داشته باشه که من فکر نمیکنم

اگه یک تخم مرغ از درون بشکند یک زندگی اغاز میشود و اگه یک تخم مرغ از بیرون بشکند یک زندگی پایان می یابد. فهمیدین چی شد؟ 
پرسیدم ، جواب نداد ، کلا اصن انگار یهو مرد یارو ، هرچی پیامش دادم زنگش زدم ، اصن انگار نه انگار ، حض ...

این ادم سالم بنظر نمیاد😐

از رفیقاش نمیتونی بپرسی چیشده

من دو روز تمام کارم شده بود پیام دادن و زنگ زدن ، از نگرانی ، خیلی پستن ادم هایی که اینجوری قطع میکن ...

متاسفانه واسه من عادتشه چندین بارهمینجوری بیخبر رفت بدون هیچ خداحافظی قبلن همش بهش پی میدادم که کجایی سالمی چرا رفتی....

ولی الان باتموم حس عشقو دلتنگی که دارم تصمیم گرفتم سراغشونگیرم

من همه کار براش کردم درحدی که همیشه میگفت تویه جوری منودوست داری وهمیشه هواموداری که خانواده خودمم منواینقدر دوست ندارن میگفت حتی یه روزی ب چشم ببینم بایکی دیگه ای باورنمیکنم چون بارها اثبات کردی چقدرعاشقمی وچق سخته برات حتی ب ی پسر ب شوخی فکرکنی بعد باوجود همه اینا بی دلیل رفت🥲💔

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
بنظرم بیخیالش شو اگه زمانیم برگشت خوشحال نشو به دردت نمیخوره زودتر با خودت کنار بیا و بزارش کنار ...

میتونید بهم بگید اصن دلیل رفتارشو ؟ به نظرتون چی میتونه باشه ، بخدا فقط میخوام ازم خداحافظی کنه ، حقم نبود اینجوری کات کردن

2706