2737
2739
عنوان

زایمان زود رس و nicu

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 39 پست
عزیزم این چند هفته رو استراحت مطلق باش  بعدشم به دکترت بگو آمپول برای رسیدن زودتر ریه بهت بزنه ...

هفته پیش بستری شدم آمپول بتا زدم و سولفات و یکی دیگه که اون یکی دیگه هم هر ده روز تکرار میشه  پروتلون بود فکنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
36 خیلی خوبه  خوش به حالتون  من از 29 انقباض هم داشتم آمپول ریه زدم

انقباض منم داشتم هر هفته آمپول پروژسترون میزدم،دکترم اصلا آمپول ریه نداد گفت اول هفته37امپول ریه بزن که من36زایمان کردم بخاطر انقباضات زیاد و سرکلاژم

خورشیدام خدایا بازم شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته پیش بستری شدم آمپول بتا زدم و سولفات و یکی دیگه که اون یکی دیگه هم هر ده روز تکرار میشه  پ ...

شیاف پروژسترون هم استفاده می کنی؟ 

نشاسته هم تو آب سرد حل کن و بخور 

خرما و پسته و گردو هم نخور فعلا باعث درد زایمان میشه 

هندونه هم نخور 

رعایت کن ایشالا که تا ۳۷ هفته می مونن 

انقباض منم داشتم هر هفته آمپول پروژسترون میزدم،دکترم اصلا آمپول ریه نداد گفت اول هفته37امپول ریه بزن ...

منم سرکلاژ هستم   اون آمپول پروژسترون هم بهم داده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
منم سرکلاژ هستم   اون آمپول پروژسترون هم بهم داده

انشاالله به موقع زایمان می‌کنی فقط استراحت کامل داشته باش تا هفته36بعد به دنیا اومدن دیگه شروع میشه سختیهاش  

خورشیدام خدایا بازم شکرت
انشاالله به موقع زایمان می‌کنی فقط استراحت کامل داشته باش تا هفته36بعد به دنیا اومدن دیگه شروع میشه ...

خدا کنه سلامت به دنیا بیان بعدش یه کاری میکنیم  من از الان باورم نمیشه یهویی مادر میشم اونم دوقلو ولی دعا کنید بمونن برام 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اینقدر راه برای اینکه نذارن دنیا بیاد هست  فقط همین که احساس درد کردی برو بیمارستان و هیچ عنوا ...

خودشون میگن‌مادر باردار معاینه نمیشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا کنه سلامت به دنیا بیان بعدش یه کاری میکنیم  من از الان باورم نمیشه یهویی مادر میشم اونم دوق ...

دقیقا تمام بارداریم دعام همین بود انشاالله سلامت وله موقع دنیا میان ،چون خدایش ما  تو بارداری چه قبل و چه بعد زایمان از همه بیشتر زحمت میکشیم

خورشیدام خدایا بازم شکرت
دقیقا تمام بارداریم دعام همین بود انشاالله سلامت وله موقع دنیا میان ،چون خدایش ما  تو بارداری چ ...

اره خیلی بارداری سخت  پر هزینه  همین اللن دارم از تنگی نفس میمیرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره خیلی بارداری سخت  پر هزینه  همین اللن دارم از تنگی نفس میمیرم

دقیقا مخصوصا من ،که نه ماه قبلشم یک زایمان دیگه داشتم  استرس وافسرد گی و هزینه های ای زیاد وای نگم برات من خیلی مشکل داشتم

خورشیدام خدایا بازم شکرت
دقیقا مخصوصا من ،که نه ماه قبلشم یک زایمان دیگه داشتم  استرس وافسرد گی و هزینه های ای زیاد وای ...

الهی 

منکه داغون شدم سنگ کیسه صفرا هم گرفتم تو بارداری بعدش باید اونم عمل کنم  انقد الان داغونم استراحت مطلق از خودم بدم میاد دیگه گاهی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706