2733
2734
عنوان

مامانم حرفمو باور نمیکنه

69 بازدید | 7 پست

بهش گفتم که چنتا دونه ریز کنار مقعد دارم 

و کلی دعوا کرد که چرا نگفتم و دکتر نرفتم 

و من بهش میگم که من با کسی نبودم که بخام بترسم زگیل و تبخال دارم 

فکر کردم از یبوستمه 

الان خودم دارم از ترس میمیمرم 

😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم چیه یه سری دونه سفید  زیگل یا تبخال تناسلی یا ...  نمدونم دارم دیونه میشم

خب همینجوری نیست ک تشخیص دادی باید از کسی بگیری الکی ک نیست

باید بری دکتر زنان با پزشک مشورت کنی 

همینجوری ک نیست

تویِ جهنمَم نمیشه یه زندگی درست داشت ! ۷۸
خب همینجوری نیست ک تشخیص دادی باید از کسی بگیری الکی ک نیست باید بری دکتر زنان با پزشک مشورت کنی&nb ...

فردا میخام برم 

دعا کن هیچی نباشه 

میخاستم اگه میشد اینجا یه دکتر زنان پیدا میشد 

و اون بهم میگفت هست یا نه 

فردا میخام برم  دعا کن هیچی نباشه  میخاستم اگه میشد اینجا یه دکتر زنان پیدا میشد  ...

کلا ببین اینجا دکتر زنان پیدام ک کردی به حرفش زیاد اهمیت نده به هر حال مجازیه اینجا به حرف همه کس نمیشه اعتماد کرد

نه عزیزم مطمئن باش چیزی نیست تو ک میگی با کسی نبودم کاری نکردم پس از چی میترسی؟ی حساسیت هست با پماد خیلی راحت خوب میشه انشالله اصلا نگران نباش

تویِ جهنمَم نمیشه یه زندگی درست داشت ! ۷۸