2733
2734

خانما، تایپیک های قبل پرسیدم که نظرتون در مورد کلاژن مو چیه کسی جواب نداد منم جمعه نوبت گرفتم رفتم آرایشگاه.... 

اول بگم جنس موهام خیلی خشک و وز شده بود حالت اصلی موهام از بین رفته بود خیلی هم موخوره گرفته بود😱 البته با اینکه موخوره گیری کرد هنوز مونده باید 1یا2 جلسه ی دیگه برم که کامل بره.. 

خلاصه جمعه رفتم مواد رو موهام گذاشت گفت باید 24 ساعت بمونه فردا بشور. شنبه که شستم کلی تو ذوقم خورد چون هنوز کمی زبری و وزی موهام مونده که فردا قراره برم دوباره مواد بزاره اوناهم درست کنه.. 

ولی بازم خیلی خوب شده فر موهام برگشته و خیلی خوش حالت شده 

البتهههههه 💡، فکر نکنید دیگه رسیدگی نمیخواد..🤷🏻‍♀️

اینارم بگم واسه اونایی که موهاشون فره....👩🏼 

حموم رفتنی شامپو و ماسک موی بدون سولفات حتما باید استفاده بشه موهارو با شانه ی دنده درشت (مخصوص موهای فره) شونه کنید. 

بعد حموم موقعی که موهاتون هنوز خیسه، کرم آبرسان پنتن و روغن آرگان بزنید اگه دوست داشتید موس موهم بزنید

برای خشک کردن مو از دیسپانسر سشوار استفاده کنید اینجوری موهاتون هم خوش حالت میشه و هم وز و خشک نمیشه اگر نداشتید بزارید با حالت طبیعی خودش خشک بشه از سشوار اصلا استفاده نکنید.... 

بعد شنیدم میگن موقع خواب کلاه ساتن و رو بالشی ساتن باشه که حالت موها از بین نره که من اینو ندارم انشاالله در آینده تهیه میکنم و میام بهتون میگم که خوبه یا بد 😊

خانمای گل موفرفری 👩🏼‍🦱، اگر شماهم نکاتی در مورد نگهداری موی فر میدونید که من نگفتم، خوشحال میشم که بگید. 

دوستتون دارم 💚🌱

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

اینم یادم رفت بگم رنگ مو بدون آمونیاک استفاده کنید

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

ای جان فرفری گوگولی

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای جان فرفری گوگولی

فدات ♥

مبارک باشه عزیزم اما اسم روش احیا کردن مو هات چیه یعنی من برم به ارایشگاه بگم چی میخوام؟

میرسی عزیزم ♥

من گفتم کلاژن کنه.. ولی انگار از یه روش دیگه استفاده کرده بود چون گفت سه تا مواد قاطی کرده یکیش گفت کوکتل‌مو بعد اسم روغن تراپیم آورد 

موقعی که مواد گذاشت نیم ساعت استراحت داد بعدش سشوار کشید ولی حرارتش زیاد گرم نبود تا موهام خشک شد

یعنی میتونیم مو رو دایما صاف کنیم؟یا فقط فر دایم برا همیشه فر میمونه عایا؟

من موهام فره،  صاف کردم، دایم نمیشه چون از ریشه که در میاد فره 

ولی من تا موهامو کوتاه کردم صافیش موند اصلا از بین نرفت

2738
من موهام فره،  صاف کردم دایم نمیشه چون از ریشه که در میاد فره  ولی من تا موهامو کوتاه کرد ...

یعنی بعد کراتین فقط ریشه مو مثل قبل میشه بقیش برا همیشه صاف میمونه یا شش ماه؟

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
برا بلند شدن مو‌ چی خوبه؟

باید ویتامین و پروتئین مصرف کنی

اینو من زیاد تجربه ندارم که راهنمایبت کنم چون موهای خودم رشدش خوبه زود بلند میشه

بستگی به جایی داره که میری اگر کراتینی که میزنه اصل باشه میمونه.. البته مراقبت لازم داره

من موقعی که کراتین کرده بودم از همین روشی که بالا برای موهای فر گفتم برای موهای کراتینه شده هم استفاده کردم.. صافیش خیلی خوب موند

بعد شش ماه نیست همه ش بستگی به کار کراتین کار و مراقبت خودت داره

گلم میشه بگی هزینه موخوره گ و کلا احیا کلاژن چند شد برای شما؟  موهاتون تا کجاست؟

1200 احیا شد 350موخوره گیری 

موهام یکم پایین تر از شونه م

2706