2733
2734

خوب چه کاریه با وجود اینهمه نت وآموزش و .‌. چرا خودتون یاد نمیگیرید حداقل اصلاح 

من تا وقتیکه آرایشگاه میرفتم هر سری ابروهامو داغون میکردن از وقتی خودم یاد گرفتم برمیدارم عالی شده مدلش

🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیاد نیست که 

کیفیت کارشون خوبه ؟ 

شاید مواد شون از انقضا گذشته !

خیللللی بیشتر از اینهاست الان هزینه های آرایشگاه

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

تازه خوب کرفته عزیز بیشتر از ایناست.

اینم یکی از مصادیق عدالت اجتماعی کشورمون هست . 

یکی با کلی درس از صبح تا عصر کار میکنه روزی ۳۰۰ یکی هم نیم ساعت کار میکنه و این همه میگیره.  تازه خیلیاشون هم اخر یه بلایی سر  مو و صورت میارن میگن مادرزادی مشکل داشتی. 

وای من رفتم مو هامو صاف  کنم قرار بود یه آرایشگاه دیگه برم گفتم شمام همین قیمته گفت عزیزم بشین حالا درستش میکنیم 

دیرم بود مجبورا انجام دادم 

موقع پرداخت دوبرابر گفت

یه جیغو جاغی هم راه انداخت پولو دادم سریع اومدم بیرون 

توبه کردم از آرایشگاه رفتن

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
تازه خوب کرفته عزیز بیشتر از ایناست. اینم یکی از مصادیق عدالت اجتماعی کشورمون هست .  یکی با ک ...

من زیاد از نرخ ها خبر ندارم ولی تا یک ماه پیش با نصف این کارمو انجام داد

خوب چه کاریه با وجود اینهمه نت وآموزش و .‌. چرا خودتون یاد نمیگیرید حداقل اصلاح  من تا وقتیکه ...

من اومدم هنرنمایی کنم موهامو خودم دکلره کردم زرد شد بعد رنگ گذاشتم نگرفت. نمیدونم چرا

تازه خوب کرفته عزیز بیشتر از ایناست. اینم یکی از مصادیق عدالت اجتماعی کشورمون هست .  یکی با ک ...

گلم اون کسی که تو سالن خدمات میده به شما چند سال هزینه کرده و وقت گذاشته مدرک گرفته و تجربه کسب کرده 

چرا بجای درس خوندن شما هم مهارت یاد نگرفتی که به نیم ساعت میلیونی درآمد کسب کنی؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
بابا قبلا پیش همین می رفتم صورت و ابرو 50 60 تومان میگرفت الان هر کدوم جدا حساب کرد دم عیدی دوبرابر ...

همنطور که هرروز قیمتا میره بالا ،هزینه های خصوصا مواد سالن دار هم رو به افزایش هست  و به طبع رو دستمزد هم اثرگذار

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2706