2737
2734

نشستم پای تلویزیون

بابام داره فوتبال میبینه

همینجوری به دلتون نیوفته داشتم پرتقال میخوردم

گزارشگر هی اسم یکی از این بازیکن هارو تکرار میکنه و از شانس من با همون شخصی که میخوام بهش فکر نکنم یکیه🗿😂😂😂😐

چرا آخه

آه

ولم کنننننن

پرتقاله موند تو گلوم😐😂😂😂

قیافم دقیقا همینه:🗿🗿🗿

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاااا🤣🤣بعد هروقت میری بیرون اسمش بالای همه مغازه هس🤣🤣

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2728
دقیقاااا🤣🤣بعد هروقت میری بیرون اسمش بالای همه مغازه هس🤣🤣

همون اه

چه وضعیه😂😂😂

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2740

یاد زمانی که خواهرم با شوهر الانش دوس بود افتادم

اون موقع جمعه ها میگفت دعای پر فیض کمـــیل

خواهرم هی قرمز میشد😂😂

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
شدنی نیس بش فک نکنی ی دقیقم ولت نمیکنه 

من گناه دالم خب🥲

لنتی😁😁😂😂

به قول اون کاربر کم مونده اسمشو سر در خونمون بزنن🥲😂

یا تو خواب اسمشو بگم😂😂😂🥲

کو عکس؟؟؟؟؟

به روایت متن منظورم بود🥲😂

عکس نداریم

2706