2752
2734

اينكه مهربون و صبور باشى.... سر كوچكترين چيزها غر نزنى.... توى جمع و حتى بين خودتون احترامشو نگه دارى.... بزرگش كنى.... همين كاراى ساده.... شايد باورت نشه  

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن خوبی که مردش اومد خونه بپره جلو بگه چشم و چراغ خونم اومد بعد از همسرش با شربت خنک پذیرایی کنه هر چی شوهرش گفت بگه چم اخر شبم بساط چلو خورشت پهن کنه و مادرشوهر و خواهرشوهرش بیان خونش بریزن و بپان و خانم جاوشون خم و راست بشه

بستگي به خيلي چيزها داره 

به سطح و نوع فرهنگ 

سطح فكري 

نوع شخصيت و....

يه تعدادي از آقايون ، توقعات اوليه شون شامل مسائل جنسي و غذا  و در واقع مسائل فيزيولوژيك ميشه .... 

و تعداد  كمتري از آقايون ، براشون مسائل ديگه اي مهمه ، و خيلي اهميتي به غذا نميدن ، واقع بين هستند راجع به زيبايي چهره و اندام ، اغلب سطح درك و منطق بالاتري دارند ، به جايگاه زن ارزش بيشتري ميدن

حالا شما بايد ببيني اين آقايي كه مي خواي خوشحالش كني جزو كدوم دسته هست ؟

من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
باران جان آخه مثلا بعضی وقتا خانوم نظرش مخالفه واسه کاری، یا مثلا دوتایی یه جر و بحثایی میکنن.. اینا خیلی بده؟

نه اختلاف نظر هميشه و بين همه هست... مهم اينه كه بتونى با سياست و بدون ايجاد دلخورى طرفتو قانع كنى

مادرم را هیچوقت ندیدم که پرواز کند ؛ زیرا به پایش من را بسته بود ؛ پدرم را و همه ی زندگیش را …

فقط احترام.خیلی هم لی لی ب لالای مردها نذارید.هر چی اون محبت میکنه شما هم واکنش نشون بده بیشتر از اون نه.ولی تو اختلاف نظرها هم حرمتا رو نگه دارید

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست

خوب در اين صورت به نظرم هر دفعه ميشه به يه روش متفاوت خوشحالش كرد 

از تنوع غذا و رابطه تا سعي شما در ارتقاي خودت....

درك كردن  ، ارائه ايده و راهكار ... خوب گوش دادن .... 

خيلي گسترده هست ... در كل انسان موفقي بودن

من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2706