2737
2739
عنوان

حکم لکه بینی بعداز ده روز🥲

145 بازدید | 15 پست

من ۱۸ پریود شدم 

امروز میشه ۱۰ روز اما هنوز لکه بینی قهوه ای دارم 

برای فردا نمیدونم چیکار کنم میشه روزه گرفت 

چیکار کنم الان غسل کنم بعد لکه بینی ببینم 

میتونم سحر بیدارشم و برای فردا روزه بگیرم

خدایا شکرت که آرزوم برآورده شد😍فردا حرکت می‌کنیم و برای اولين بار آقای مهربونمو زیارت میکنم❤ امام حسینم خیلی امسال گریه کردم خیلی دوست داشتم بیام وقتی همه رفتن اربعین جاموندم😭دلم خیلی شکست 💔 حالم بد شد دلبستم بع اربعین ساله دیگه نذار دلم بازم بشکنه من عاشق دیدن یه بار حرمتم نزار با این عشق بمیرم 🥲میشه واسه کربلایی شدنم یه صلوات بفرستید😭🙏 ❤اللهم الرزقنا شهادت ❤

بعد 10 روز دیگه استحاضه حساب میشه. میتونی روزه بگیری. باید 10 روزت تموم بشه غسل کنی

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

عزیزم ۱۰روز کامل باید بشه یعنی مثلا۱۸ ساعت ۲عصرشده باشی۲۸ ۲عصر۱۰روزت تکمیل میتونی عسل کنی روزه بگیری 

حساب کردن شرعی فرق داره وقتی میشی اونروز یه روز حساب نمیش فرداش همون سالت میشه یه روز

متوجه‌شدی؟؟

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان ۱۸ جه ساعتی شدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
عزیزم ۱۰روز کامل باید بشه یعنی مثلا۱۸ ساعت ۲عصرشده باشی۲۸ ۲عصر۱۰روزت تکمیل میتونی عسل کنی روزه بگیری ...

اره 

یعنی بخوام دقیق حساب کنم فردا ساعت ۸ صبح میشه ۱۰ روز 

فقط مشکلم اینه با لکه بینی میتونم امشب سحر پاشم روزه بگیرم 

فردا غسل استحاضه کنم 

خدایا شکرت که آرزوم برآورده شد😍فردا حرکت می‌کنیم و برای اولين بار آقای مهربونمو زیارت میکنم❤ امام حسینم خیلی امسال گریه کردم خیلی دوست داشتم بیام وقتی همه رفتن اربعین جاموندم😭دلم خیلی شکست 💔 حالم بد شد دلبستم بع اربعین ساله دیگه نذار دلم بازم بشکنه من عاشق دیدن یه بار حرمتم نزار با این عشق بمیرم 🥲میشه واسه کربلایی شدنم یه صلوات بفرستید😭🙏 ❤اللهم الرزقنا شهادت ❤

اگه قلیله هس غسل نمی خواد متوسطه می خواد قبل اذان صبح برو غسل کن ، متوسطه یک بار در روز کافیه  کثیره فکر کنم قبل هر نماز واجب یا سه بار در روز بهید غسل کنی 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ.    خدایا شکرت بابت تمام هدایایی که به من عطا فرمودی زهرا 👩🏻😌🌹
2738
اره  یعنی بخوام دقیق حساب کنم فردا ساعت ۸ صبح میشه ۱۰ روز  فقط مشکلم اینه با لکه بینی می ...

عزیزم ۸صبح به بعد میتونی حمام بری نه الان یعنی فرداشب میتونی سحری بخوری روزه بگیری نه امشب واینکه ۱۰روز بگذره استحاصه باشی روزت درسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قلیله هس غسل نمی خواد متوسطه می خواد قبل اذان صبح برو غسل کن ، متوسطه یک بار در روز کافیه   ...

عزیزم‌هنزو ۱۰روزش کامل نشده هنوز حیض حساب میشه واینکه متوسطه رو اقای مکار قبول نداره یا کثیره اس یا قلیله باید ببینه مرجعش کیه خواهشا وقتی نمیدونید گناه روزه کسیو گردن نگیرید گلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ۸صبح به بعد میتونی حمام بری نه الان یعنی فرداشب میتونی سحری بخوری روزه بگیری نه امشب واینکه ۱۰ ...

باشه ممنون گلم❤️❤️❤️فقط فردا که خواستم غسل کنم بگم حیض یا استحاضه 

اره  یعنی بخوام دقیق حساب کنم فردا ساعت ۸ صبح میشه ۱۰ روز  فقط مشکلم اینه با لکه بینی می ...

باید ببینی دو دوره  قبلیت چند روزه بوده 

اگر مثلا ۷ بودی بقیه تا ۱۰ روز استحاضه است 

یعنی هفتم میری غسل و دیگه روزه میگیری 

باید ببینی دو دوره  قبلیت چند روزه بوده  اگر مثلا ۷ بودی بقیه تا ۱۰ روز استحاضه است  ...

ولی من نظر تمام مراجع رو خوندم همشون گفتن تا ۱۰ هرگونه لکه بینی حیض حساب میشه

ولی من نظر تمام مراجع رو خوندم همشون گفتن تا ۱۰ هرگونه لکه بینی حیض حساب میشه

نظر آیت الله وحید این نیست 

ده روز نهایته حیضه 

اما اگر مثلا همیشه هفته بوده اینسری شده ۸ تا ۹ یا ۱۰ یا بیشتر اونا استحاضه هست

بازم از مرجعت بپرس