2752
2734

درست یکماه پیش باشوهرم دعوای بدی کردیم خیلی خیلی بد بلافاصله شوهرم زنگ زد ب خواهرش و بدگویی منو کرد وازدروغ به نفع خودش و خواست منو بد کنه وبگه چقدر خودش مظلوم و بی سرزبونه 

درحالی که من مریض بودم بخاطر سنگ کلیه خیلی حالم بد میشد جوری که موقع دفع زمینو زمانو چنگ میزدم

خواهرشوهرم به شوهرم‌گفته بود خوبش شده مریضه حقشه ایشااله از این بدتر بشه 

زنگش زدم که بهش بگم خجالت بکش 

اینقدر داداشتو هار نکن بنداز بجون من

که جواب تلفنمو نداد من بیخیال شدم بخدا واگذارکردم

حالا خانم دیروز از روی چهارپایه افتاده و آرنجش خورد شده و اتاق عمل بوده با این حال من زنگش زدم و احوالش پرسیدم.

نتیجه اخلاقی هیچ وقت از درد بقیه خوشحال نباشیم و زندگی هیچ کسیو قضاوت بیجا نکنیم چون خواهرشوهرم فقط دروغای شوهرمو گوش داده بود وخبر از اصل دعوای ما نداشت

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو دیگه کی هستی که باز زنگ زدی حالشم پرسیدی 

من یکی پشت سرم این حرفا رو بزنه دیگه نگاشم نمیکنم 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

اونوقت شوهرت کی سزاشو میبینه؟

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

چه شوهر خاله زنکی داری مثلاً برای چی به خواهرش میگه دعواهاتونو؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

شوهرتو کودنتو واگذار میکردی بااین دهن لقش این خواهرشم نباشه ی خر دگ پیدا نیکنه چغولی کنه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂