2733
2734
عنوان

پیامای مادرشوهرم + عکس

300079 بازدید | 347 پست

من همونیم که مادرشوهرم بخاطر نشستن چهارتا کارد و نرفتن به کمک خونه تکونی کلی پیام داد و هر تیکه ای بلد بود انداخت بهم ، من جواب مادرشوهرمو ندادم فقط با شوهرم صحبت کردم اونم طرف هیشکیو نگرفت ولی همین واسم موفقیتی بود ( چون همیشه طرف اونارو میگرفت) پنج شنبه مهمونی مادربزرگم بود تو رستوران چون جایی نشستم که به در دید نداشت ندیدم مادرشوهرم اینا کی اومدن یهو داشتم اونورو نگا میکردم مادرشوهرمو دیدم جای اینکه با سرش حداقل یه سلام بده مثل اینکه دهن کجی کنه روشو برگردوند پاشدم رفتم سر میزش باش دست دادم سلام و احوال پرسی و برگشتم اونم با اکراه و تندی، بعد امشب مهمونی مامانم ایناست بازم تو رستورانه ببینین مادرشوهرم چه پیامی داده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گذاشتی لایک کن

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2738
چرا اونا رو دعوت میکنید؟ ۹ ساله ازدواج کردم سر هیچ مراسمی خونواده خودم و همسرم مشترکا نبودن راحتیم

البته بچه ها میخواستم بنویسم با اکراه و تندی جوابمو داد یه وقت سوتفاهم نشه

حیف غذا ک بدی بخوره.

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2706