2752
2734

چند روز قبل از جشنم جاریم که از من بزرگتره و دوتا بچه بزرگ داره اومد دیدنم خونه ی مادر شوهرم و همه اونجا بودیم با دخترش که تقریبا ۱۳یا ۱۴ سالشه با پسرش که بزرگه من عروس کوچیکه خانوادم با کسی ام مشکلی چیزی ندارم جز خوبی و معربونی ام به کسی بدی نمیکنم 

بعد دخترش یدونه بافت تنش بود که همه ام دیدنش تنش بعد چند روز بعدش که جشن گرفتم همه برام پول اوردن و کادو اونم برام کادو اورد شب که کادو هارو باز کردیم دیدم همون لباس دخترشو که تنش بود همون روز برام کادو کرده اورده شوهرم خیلی ناراحت شد گفت بزار برم سراغش اون چی با خودش فرض کرده ولی من نزاشتم گفتم بزار به موقش خودم جوابشو بدم از اون روزم دیگه ندیدم جاریمو بنظرتون اینبار دیدمش چی بگم بهش ؟ یا چیکار کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب شاید دوتا گرفته بود یکی برا تو یکی برا دخترش

تدریس زبان انگلیسی انجام میدم ب صورت آنلاین خوشحال میشم جوین کانالمون شین .. ب صورت رایگان کلی مطلب میزارم🫀🥹🌱https://t.me/engllishworlds

تو هم واسه تولددخترش لباس دخترتوکادوبهش بده

دلی من بس توئ تیایا بوتونبئ لیه نایا❤❤بامن خصومت شخصی داری نی نی یار هرشب میخام صبح پامیشم تعلیق میشم😐😐کاربری پنجمه 🥲🥲جون مادرتون تعلیقم نکنین