2733
2739

بخدا از دستش خسته شدم یه موردمثبت نداره این بشر 

دست بزن و مواد و فحش و خیانت و......همه چیو میزارم کنار 

بابا رفیق بازیش مارو نموده 

بچم مریضه شدید مریض شده بهش پیام دادم سیب زمینی بگیر میای زنگ زده من پیش رفیقامم تا غروب نمیام 

این موردشه فقط 

دکتر بچرو نیومد ببریم امروز بود دیگ دکتره رفت تا بعد عید 

میگم زیر سفره ندارم پاره شده الان ۱۲ ساله این زیر سفره بوده 

حالا پول بده یکی بگیرم میخاد منو جر بده 

پولم داره ها 

بخدا ن خونه تکونی کردم بسکه ذوقی ندارم همشم بالا سر بچمم تب داره گلو درد 

نه یه جوراب حتی برای بچم گرفتم

کاش سال جدیدو نبینم اغراق نمیکنم کاش نبینم واقعا

اینم یه سالیه مثل سالای گند قبلی 

تاپیک جهت دردودل و بی کسی

‏امیدوارم روزایی وجود داشته باشه که قهوه مزه‌ی خیلی خوبی بده، لیست آهنگات باعث رقصیدنت بشن، غریبه‌ها دلیل لبخند زدنت بشن و آسمون پر ستاره‌ی شب روحت رو لمس کنه. امیدوارم روزایی باشه که از زنده بودن لذت ببری.

یا ببرش مشاوره انسان بشه و درست شه یا تهدیدش کن به طلاق اگه دوستت داشته باشه درست میشه

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این جور مردای خیانتکار یروز سرشون بسنگـ میخوره نوکر کف پات میشن

مال من با ی زن شوهر دار ریخته رو هم شوهرش فهمیده یه هفتس کارش اه نالس یکریز میگه خدایه توه

امیدوارم بسر همه مردای خیانت کار بیاد

برام هیچ حسی شبیه تو نیست

عزیزم همه اینارو میدونستی و بچه دارم شدی؟! 

الهی من برای اون بچه بمیرم 🥲🥲یعنی نمیتونی بلند شی حتی پیاده بری اون بچه رو ببری دکتر؟! 

ببخشید ولی زندگی خودت خیلی گل و بلبل بود یه نفر دیگه رو هم اوردی که حالا بخاطر داشتن یه پدر بی لیاقت درد بکشه؟! 

2740