2752
2734

منم

دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی💜۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 وزن هدف:65 🧡۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی : 58/04🤎1402/03/28👈وزن فعلی:۵۸/۱۸💛۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲💚۱۴۰۳/۰۳/۱۳👈وزن فعلی:۶۰/۱۰🤑🥳🤩 دارم به هدفم میرسممممم🥺😻💅 مانده تا هدف: ۴ کیلو و ۹۰۰🙈😃💥

هر چقد میگذره دارم از سر بی کسی فقط به خدا پناه میارم

میدونی اینک خدارو نه میبینم نه باهام حرف میزنه اونقدرام بد نیس اینو میدونم که از ادما خیلی بهتره حتی اگه وجودم نداشته باشه بی منت حرفامو بهش میگم غر میزنم ازش ناراضی میشم نه میترسم دردامو فردا بکوبه سرم نه چیزه دیگ ادما اونقد بی ارزش شدن حتی چیزی که وجود نداره هم از اونا بهتره باز

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هر چقد میگذره دارم از سر بی کسی فقط به خدا پناه میارم میدونی اینک خدارو نه میبینم نه باهام حرف میزن ...

من که. ازش متنفرم یه روز خوش ندارم حالم خیلی بده چرا منو ول کرده هرچقدر صداش میزنم

2731