2733
2739

من دوتا بچه دارم یکیش ۴ سال یکیش ۱ سال. توی این چهار سال فقط سه بار آرایشگاه رفتم. اصلاح صورت و ابرومو که خودم تو خونه انجام میدم. همه کارای بیرونی دیگمم کلا تعطیل کردم. اصلا تکون نمیتونم بخورم. گلاب به روتون دستشویی هم با عجله میرم. شهرغریبیم.  دوست و آشنا و خانواده ندارم کمکم بدن. بنظرتون من سخت میگیرم که خودمو خونه نشین کردم یا واقعا با دوتا بچه کوچیک همه خونه نشین میشن؟ 

بللله

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

منم تقريبا شدم ولي پسر اولم ده سالش هست اينقدر ويروس از مدرسه اورد كل سال مريض بوديم نتونستم بريم بيرون دخترم يك سالش يعني تا ميام غذا و رسيدكي كنم مخصوصا دندون داره در مياره ناارومه نميفهمم كي شب شد

خداصبرت بده گلم.. حق داری

بچه های منم جفتشون زیر3 سال هستن

بجز خونه مادرشوهر و خونه مادرم جایی نمیرم. تفریح و اینا که هییییچ

گلاب به روت تو دسشویی هم تنهام نمیزارن.. هرجای خونه میرم دنبالم میان

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2706