2737
2734

اخلاقش اصن خوب نیس همیشه باید حرف حرف خودش باشه اصن معنای ندارم و نمیشه هم نمی‌فهمه ۷سالشه بشدت هم غرغرو و بددهن هی یعنی خوبه تاوقتیکه هرچی میگه بگی باشه .تازه خونه ساختیم و شوهرم کلی بدهی داره .سعی میکنیم واسه خورد وخوراکشون کم نزاریم .هرروز وسیله هاشو‌گم می‌کنه باید جدید بخریم .هرررروز باید خوراکی بخوره حتی اگه مدرسه نره .هروقت بریم یه دوری بزنیم توقع داره بره پارک اصن یوقتایی آدم حال نداره وقتی هم به حرفاش گوش نمیدیم غرمیزنه ناراحت میشه منم غصه میخورم میگم این رفتارش باشه خودشو پیرمیکنه چیکارکنم نمیتونممم همیشه به حرفاش باشم 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

من‌از دست بچه ۱۷ماهم میخوام سر برنم تو دیوار

مث چی چسبیده بهم‌و امروز یکسره گریه کرده هنوزم نمیخوابه. دلم میهولد بمیدم

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌از دست بچه ۱۷ماهم میخوام سر برنم تو دیوار مث چی چسبیده بهم‌و امروز یکسره گریه کرده هنوزم نمیخواب ...

بچه که بود همینجوری بود ازدست همیشه گریه میکردم 

2728
وای دقیقا کارای دختر منو میکنه .اینم ۷ سالشه .پدر منو در آورده. افسردگی گرفتم از دست کاراش

منم بخدا تموم غصه زندگیم شده همین باز براش غصه میخورم میگم چرا مث پسرم نیس؟اینطوری هم منو دق میده هم خودش اصن لذت نمیبره؟شما چیکارمیکنی بادخترت؟

از همون اولش هرچی خواسته دادین که اینجوری بار اومده 

وقتی رفتین واسه خریدی جایی و گفت باید بریم پارو بهش با آرامش توضیح بده که دخترم ما الان اومدیم خرید فقط باید خرید کنیم

یا وقتی خوراکی خواست بهش بگو که ما نمیتونیم هرروز به خوراکی پول بدیم خرج های واجبتری هست

اینا واقعا علم روانشناسیه و جوابه✅

وای دقیقا کارای دختر منو میکنه .اینم ۷ سالشه .پدر منو در آورده. افسردگی گرفتم از دست کاراش

امشب شوهرم گف بریم فردا مشهد گیرداده که باید واسم لباس السا بخری که فقط یه چیز مزخرف گرونه بهش میگم بزاربرات لباس عیدبخرم آخه این چیه میگی ؟کلی گریه و غر .آخر رفتم بغل شمردم براش قصه خواندم خوابید واقعا قبمتاهم فضاییه ازوورپسرمم هس طفلی 

از همون اولش هرچی خواسته دادین که اینجوری بار اومده  وقتی رفتین واسه خریدی جایی و گفت باید بری ...

خدا شاهده هزاربتر اینارو گفتم بهش حتی شوهرم بهش پول توجیبی میده میگه بزارقلکت تا وقتی رفتیم بیرون بتونی برا خودت چیزی بخریم ولی گوش نمیده همش میگه تو مادربدی هستی ...دلم نمی‌خواد برا یه خوراکی گریه کنه ولی ‌‌...

2740

من دخترم تک فرزنده. فک میکردم بخاطر همین این کار هارو میکنه .دختر من بیرون رفتنی خیلی به پوشاک گیر نمیده .دوست داره خوردنی بخره. اما اینکه حتما جائیکه اون دوست داره بریم اذیتم میکنه .همش دوست داره من باهاش بازی کنم . خیلی کارای رو مخی دیگه

از همون اولش هرچی خواسته دادین که اینجوری بار اومده  وقتی رفتین واسه خریدی جایی و گفت باید بری ...

الان پسرم ۳ سالشه اصن کارایی که اون باهام میکردنمیکنه هرجابرم کنارمنه هرچی من بگم گوش میده براش که خوراکی خودم صلاح بدونم میخرم ولی دخترم بچه بود جرات نداشتیم ازجلوی سوپری رد بشیم جیغ و داد وسط خیابون 

بچه که بود همینجوری بود ازدست همیشه گریه میکردم 

باورت میشه از دستش خودمو زدم... از خستگی و سردرد دارم میمیرم. از غروب ک رفتم اوردمش خوته گفتم بخوابم ولی نتونستم... همینجوری خودمو کشبدم تا حالا. الانم از دستشویی دا م میترکم جرات ندارم سینه از دهنش بکشم. ی بند چسبیده ب شیر... منم هی زدم تو سرو صورت خوردم‌. میخوام خودمو بکشم

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
الان پسرم ۳ سالشه اصن کارایی که اون باهام میکردنمیکنه هرجابرم کنارمنه هرچی من بگم گوش میده براش که خ ...

هعی چی بگم 

اگر شرایطش جور هست ببریدش روانشناس صددرصد رفتارش درست میشه

من‌از دست بچه ۱۷ماهم میخوام سر برنم تو دیوار مث چی چسبیده بهم‌و امروز یکسره گریه کرده هنوزم نمیخواب ...

خدا نکنه عزیزم شاید درد دندون داره طفلی

شبا قبل از خواب بابونه درست کن بهش بده بخوره البته زیاده روی نکن بچه خدایی نکرده طوریش بشه

دبه های حبوبات بذار جلوش تا دست کن توش خیلی بهشون آرامش میده

کاغذ و قیچی کودک بذار جلوش تا بازی کنه

براش کتاب هم بخون تو این سن خیلی گوش میکنن

خدا نکنه عزیزم شاید درد دندون داره طفلی شبا قبل از خواب بابونه درست کن بهش بده بخوره البته زیاده رو ...

تموم دندوناش دراومده. کلافه ام بخدا نشستم گدیه کردم. شوهرم کپه مرگشو گذاشنه... من ی وری شدم از بس شیر دادم😭‌ دلم خونه از بی کسی... 

2706