2752
2734
عنوان

از ارایشگر شکایت کنم بمن چقدر خسارت میرسه؟؟؟؟کل موهامو سوزونده +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 129330 بازدید | 708 پست
بخدا آدم شری نیستم  هزینه احیا بده رصایت بدم ولی گفت بمن ربطی نداره شمارو بخیروماروبه سلامت بهم ...

عزیزم این موهای خورد شده دیگه جونی ندارن ک احیا بشن 

اصلا احیا بشن موهای خورده بلندو کوتاه زیبایی نداره این موها فقط باید کوتاه بشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=332434140]پیامک رو قبول می‌کنه اتفاقا چون استعلام از مخابرات گرفتن. خودش اعتراف هم کرده و این ...

وقتی کلی فحاشی کرده هرز.ه گفته که آقایون هم همچین الفاظی رو به کار نمی‌برند چه توهینی به خودمون میشه اخه

2731
من خودم ارایشگرم ولیی تا حالا نبوده و ندیدم تو این چند سال دود از فویل بزنه بیرون😐 خدا میدونه چی ز ...

بقرآن زرورق  داغ کرده بود یه تشت کوچیک دستش گرفتن اومد با هول بازشون کرد دود بلند شد و گفت نگران نباش چیزی نشده منم هرینه دادم و اومدم خونه شونه که کردم ریختن

پذیرش رحم اجاره و تخمک اهدایی از سراسر ایران.    
حتما حتما حتما شکایت کن  مو هم قدر جاهای دیگه دیه داره و دیه زیبایی تعلق میگیره  دیه اشم ...

نمیکنم عزیزم فقط دعا میکنم تربیتشو  خدا کنه که فقط هزینمو برگردونده  بود داشت از حرص جر میخورد و بهم بی ادبی کرد 

اگه میشه شکایت کنی و ثابت بشه حتما انجام بده 

ثآبت که میشه موهامو  دارم با چت هامون  

ولی نمیکنم قصد گرفتن خسارت ندارم میذارم پای دل رحمیم بزا بچه اش

به اینجور ادما نمیگن شر میگن ابلح البته بلانسبت شما 

والا یه دختر کوچولو داشت ۳ ساله دلم نمیاد از گلوش ببره بده من 

حالا موهامو کوتاه میکنم باز درمیاد 

ولی میخواستم فقط ادبش کنم که بی ادبی کرد بهم وگرنه ازاول قصد گرفتن خسارت نداشتم

نمیکنم عزیزم فقط دعا میکنم تربیتشو  خدا کنه که فقط هزینمو برگردونده  بود داشت از حرص جر می ...

ولی کاش شکایت کنی 😔😔

من خیلی عصابم خورد شد

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
ولی کاش شکایت کنی 😔😔 من خیلی عصابم خورد شد

اخه قصد گرفتن خسارت ندارم 

این موها یه سال طول میکشه رشد میکنن

اما من ازش۲۰ میلیون بگیرم وجدانم راضی نیست 

یه دختر ۳ ساله هم داشت 

شوهرشم برا کار رفته بود جلفا

دلم براشون سوخت 

بنظرم کار درستی نبود

همین که خودش ترسید و هزینه پرداختیمو  برگردوند کافیه

ازاول قصد خسارت گرفتن نداشتم اما درآخر که گفت بمن ربطی نداره توروبه خیرومارو به سلامت خواستم ادبش کنم ولی گذشتم ان شاالله براش تجربه بشه

اخه قصد گرفتن خسارت ندارم  این موها یه سال طول میکشه رشد میکنن اما من ازش۲۰ میلیون بگیرم وجدا ...

دل بزرگی دارید

خدا حفظتون کنه عزیزم

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
عزیزم اگه به ساقه مو  فقط رنگ بزنه و مثل ادامسی بشه  باز هم امکان ریزش مو وجود داره؟

از ساقه قطع میشه

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟
اصلا امکان نداره حرفی که میزنی  دکلره صددرصد آسیب میزنه به مو

ببین  الان دست بزنی به موهام کاملا نرم و‌ابریشمیه نازک نشده موخوره نگرفته از وسط قطع نمیشه کلا میگم جای خوب ادم بره با مواد خوب میشه ازین اتفاقا جلوگیری کرد