2737
2734

من یه مدت زیادیه و بیشتر این اواخر در طی روز همش دلشوره دارم...استرس..نگرانی ..ناامیدی....

هکش‌میگم‌چرا تو کارم پیشرفت نکردم...چرا هر کاری میکنم نمیشه...چرا فلان اتفاق نمی افته....فکرای الکی الکی الکی....طوری که دهنم قفل میشه و فکم باز نمیشه ک حرف بزنم...تپش شدید قلب‌و قلب درد و سنگینی سینه رو‌حس‌میکنم...چیکار کنم ؟کمی ریلکس تر و بی تفاوت از و کم فکر و خیال تر باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳ بار نفس عمیق

فقط بدون تنها نیستی خیلیا مثل شمان

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

قرص پراپرانول میخورم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

در کمال تعجب نماز و قرآن بیشتر از اونی که فکرشو میکردم بهم کمک کرد . الان ایتقدر معتقد شدم به بقیه هم میگم

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
2740

من به خاطر این موضوع نمازخون شدم 

به طرز وحشتناکی آدم مضطربی بودم الان بهتر شدم

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2706