2737
2739
چرا جدایی رو انقدر بد میدونین؟ واقعا نمیفهمم چرا شاید خودشون از لحاظ مالی اوکی باشن اصن مهریه هم ...

چه ربطی به بد دونستن جدایی داره عزیزم؟! 

برای یه خانوم که جدا میشه و بچه هم داره خیلی خوبه که خونه داشته باشه که مستاجر نباشه یا خونه پدرش زندگی نکنه 

داشتن درآمد هم برای همه خوبه 

شما مهریه رو با شاغل بودن یکی میدونید؟ مهریه قسطی میشه سالی یک سکه 

ولی شاغل باشن وضعیت بهتری دارن و سرگرم هم هستن 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
چه ربطی به بد دونستن جدایی داره عزیزم؟!  برای یه خانوم که جدا میشه و بچه هم داره خیلی خوبه که ...

خب منم گقتم شاید حمایت مالی داشته باشن که الان داره میگه اگر بخاطر بچه هاش نبود طلاق میگرفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ببین اگه ثابت کنی پدرشون یه مشکلی داره حضانتش رو میدن به تو دسته بزن و اینا داره؟ ببخشید مشکلتون ...

نه  دست به زن نداره تو رفاه هم هستیم ولی با کوچکترین چیز بهم میریزه و مدتها باهام حرف نمیزنه و بی محلی می‌کنه اگر حق با من هم باشه در کل از رو نمیره برو تاپیک عیدی دادن رو بخون سر این قضیه قهره 

باید خونه و ماشینش رو به نام خودت بزنی و تلاش کنی بری سرکار

مثلاً اگر رفتاری وفق مرادش نباشه در رابطه با من قرص میخوره میگه خودمو میکشم ،بی چشم و رو هست یه بار گفت خاک بر سرم چه کسایی رو نمی‌پسندیدم ببین کیو اومدم گرفتم 

2742
نه  دست به زن نداره تو رفاه هم هستیم ولی با کوچکترین چیز بهم میریزه و مدتها باهام حرف نمیزنه و ...

چه زودرنجه مرتیکه

نمیدونم ولی میتونی یکاری کنی تو دادگاه شوهرت رد صلاحیت بشه بعد حضانتشو میدن به تو

مثلاً اگر رفتاری وفق مرادش نباشه در رابطه با من قرص میخوره میگه خودمو میکشم ،بی چشم و رو هست یه بار ...

قبول نمیکنه برید پیش روانشناس؟

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
چه زودرنجه مرتیکه نمیدونم ولی میتونی یکاری کنی تو دادگاه شوهرت رد صلاحیت بشه بعد حضانتشو میدن به تو

مادرشوهرم اینجور بارش آورده خیلی خیلی زود رنجه یه جور بدبخته خودخوری هم می‌کنه ولی میرم پیشش بازم پس میزنه 

2738
چه زودرنجه مرتیکه نمیدونم ولی میتونی یکاری کنی تو دادگاه شوهرت رد صلاحیت بشه بعد حضانتشو میدن به تو

خیلی گرگه بازاری زبرو زرنگ راحت می‌تونه حرفشو به کرسی بنشونه تو بیرون از خونه رفتارش نرماله

مادرشوهرم اینجور بارش آورده خیلی خیلی زود رنجه یه جور بدبخته خودخوری هم می‌کنه ولی میرم پیشش بازم پس ...

ببین این جور اخلاقا خوشبختانه راهه درمان داره

اول باید برین پیش روانشناس بعدش اگر روانشناس لازم بدونه ، میگه برین روانپزشک برای معالجه دارویی...بعضی اوقات هم این پروسه همزمان با روانپزشک و روانشاس انجام میشه

دوره خاصی هم داره...بعد از اون دیگه فرد خوب شده

البته خیلی تحقیق کن کدوم دکتر بری

طبق فرمایشات مادرش داناترین و عاقل ترینه من مشکل دارم نه شوهرم 

مادرا همینن😅اگه راضی میشه حتما یه روانشناس خوب پیدا کن باهم برید 

طبق چیزایی که میگی همسرت نرمال نیست واقعا 

بخصوص اینکه قرص میخوره بعد دعوا به قصد خودکشی 

مادرا همینن😅اگه راضی میشه حتما یه روانشناس خوب پیدا کن باهم برید  طبق چیزایی که میگی همسرت نر ...

با اینکه خیلی زرنگه ولی این حماقتش که قرص میخوره بیشتر عذابم میده آخه آدم اینقدر بدبخت

ببین این جور اخلاقا خوشبختانه راهه درمان داره اول باید برین پیش روانشناس بعدش اگر روانشناس لازم بدو ...

ممنون عزیزم آره بعد عید باید به فکر باشم تا روانی نشدم مثل خوش

2706