2737
2734
خب برو پیش یه دکتر دیگه عزیزم من دوستی داشتم که توی ۳۴ هفته لک بینی پیدا کرده دکتر براش پرولوتون دا ...

بدشانسی خوردم به اخر هفته

باید منتظر بمونم تا فردا چطور میشه

فردا مدارکمو ببرن یه دکتر دیگه ببینه

بدشانسی خوردم به اخر هفته باید منتظر بمونم تا فردا چطور میشه فردا مدارکمو ببرن یه دکتر دیگه ببینه

آره حواسم نبود امروز جمعه اس

فردا برو

بیمارستان اصلا نرو

برو مطب متخصص

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم انشالله که خیره گلم ببین آمپول پرولوتون سفت کننده عضلات رحم و دهانه رحم یا همون سرویکس ...

سلام عزیزم 

ببخشید جنسیت بچتون چیه ؟ شنیدم پرولوتون روی دستگاه تناسلی پسر تاثیر میذاره 

2728
سلام عزیزم  ببخشید جنسیت بچتون چیه ؟ شنیدم پرولوتون روی دستگاه تناسلی پسر تاثیر میذاره

سلام 

من دختر دارم ماشاالله صحیح وسالم و بسیار زیبا

به شایعات بها ندید

خودت میدونی عزیزم در موردِ دکترت من میگم اگر بهش اعتماد نداری عوضش کن خیلی مهمه که دکترت بهت اطمینان ...

سلام من هر از گاهی درد پریود دارم کلا از اول دل درد داشتم شیاف و اسپرینم استفاده میکنم دردام خفیفه ولی هست میترسم نشونه زایمان زودرس باشه قراره برم دکتر منظورتون از انقباض همین دردای پریوده؟

جواب ابلهان خاموشی است
سلام عزیزم الان یعنی ۲۰ هفته هستی؟ یعنی چی گفتن ازت گذشته؟؟؟؟پرولوتون توی عر تایمی از بارداری میتو ...

سلام عزیز دلم ببخشید ی سوال من از اول بارداری لک بینی داشتم تا الان که هفته ۱۴ هستم از اولش شیاف سکلو گذاشتم این سری انقباصم داشتم ک گفت پرولوتون داد ی دوره با دوفاستون اوکی بودم ولی از دیشب ک پرولوتون ایرانی زدم بدتر شدم ممکن ماله اون باشه؟

سلام عزیز دلم ببخشید ی سوال من از اول بارداری لک بینی داشتم تا الان که هفته ۱۴ هستم از اولش شیاف سکل ...

سلام عزیزم فک نمیکنم ربطی داشته باشه

من اکثر داروهام ایرانی بود 

دکترم عقیده اش این بود که داروهای هورمونی ایران با خارجیش خیلی تفاوتی نداره و کیفیت و کارایی قابل قبول رو دارن

2738
اره مرضی جون به دکترم گفتم انقباض دارم بهم داده ٨ تا وای میخوام هفته دیگه دکترمو عوض کنم میترسم اون ...

سلام سفید برفی جون میدونم خیلی سال گذشته از پستت

مبخواستم ببینم دکتر زنانتون کی بود و امپول پرولوتون رو تا کی زدید

الهی و ربی من لی غیرک
سلام سفید برفی جون میدونم خیلی سال گذشته از پستت مبخواستم ببینم دکتر زنانتون کی بود و امپول پرولوتو ...

سلام عزیزم باور کن زیاد اصلا یادم‌ نمیاد

ولی دکترم شکوه سادات ابوترابی بود

این‌ امپول ها رو هم‌نزنی بهتره من زدم پدرم در اومد هفته ۴۱ زایمان کردم انقباض ها بهضی هاش کاملا طبیعیه برای بزذگ شدن رحم

سلام عزیزم باور کن زیاد اصلا یادم‌ نمیاد ولی دکترم شکوه سادات ابوترابی بود این‌ امپول ها رو هم‌نزن ...

گلم من باردار نیستم دوستم این امپول رو میزد برا همین سوال کردم

الهی و ربی من لی غیرک
سلام عزیزم باور کن زیاد اصلا یادم‌ نمیاد ولی دکترم شکوه سادات ابوترابی بود این‌ امپول ها رو هم‌نزن ...

سلام سفید برفی جون عزیزم منم بخاطر لکه بینی وانقباضات رفتم دکتر شکوه السادات ابوترابی بهم همین پرولوتون رو داده منتهی من ایرانی پیدا کردم زدم عزیزم شما بااین آمپول ها وضعیتتون خوب شد؟لکه بینی و انقباض ایناتون بهتر شد