2733
2739
عنوان

شکست عشقی

101 بازدید | 8 پست

خواستم بگم تموم تلاشتو کن واسه دوست داشتنه یه آدم که اگه تمام شد پشیمون نباشی از شکست نترس چون توهم لایق عشقی هم شکست یه فرآیند طبیعیه نگو دیگه بعد اون آدم نمیشه  میشه فقط قبل رفتنت چیزی تو دلت نمونه هرچی خواستی بگو کاری به جوابه اون طرف نداشته باش و بعدش طوری برو که انگار از اولش آماده بودی اینو منی میگم که ۲ سال توورابطه بودمو دیروز تموم شد !

فقط گفتم که بمونه اینجا 

اسم نسلمو بزار تولدای بد جا 

خخخ

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیتونم تمومش کنم  اونم عمرا تموم نمیکنه ک نگن مقصر اونه  و من داغان ترینم

ببین منم هربار خواستم برم نشد اینبار گریه کردم کلی حرف زدم کلی بدوبیراه بعدش با یه ببخشید تمومش کردم انگار از اول حسی نبوده

ببین منم هربار خواستم برم نشد اینبار گریه کردم کلی حرف زدم کلی بدوبیراه بعدش با یه ببخشید تمومش کردم ...

منم دفعه قبلی برا تموم کردنش بدترین فحشارو دادم قشنگ همه حرمتا رو شکستم راه برگشتی نباشخ 

باز ب هم برگشتیم 

همسر عزیزم تو ارزشمند ترین دارایی منی❤️😘                   ( الکی مثلا منم متاهلم )
2740
منم دفعه قبلی برا تموم کردنش بدترین فحشارو دادم قشنگ همه حرمتا رو شکستم راه برگشتی نباشخ  باز ...

چی بگم ایشالله یا درست بشه یا تموم بشه خیلی بده بینش باشی