2733
2734
عنوان

بالا بودن آنزیم کبد

65 بازدید | 4 پست

انزیم کبدم بالاست خیلیییی استرس دارم.  دکتر برام اسکن نوشته.  با اینکه مبدم چرب نیست😭

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

اخیرا مریض نشدی

ویروسی چیزی

آهای آیندگان شما که از دل طوفانی بیرون می جهید که مارا بلعیده است.وقتی از ضعف های ما حرف می زنید ،از زمانه سخت ما هم چیزی بگویید.به یاد آورید که ما بیش از کفش هامان کشور عوض کردیم و نومیدانه میدان های جنگ را پشت سر گذاشتیم.آنگاه که ستم بود و اعتراضی نبود                                                                     _برتولت برشت_.                                                                                  ·.¸¸.·♩♪♫ پاسے از شب ر؋ـتـہ بوב و بر؋ـ مے باریـב ، چوט پر ا؋ـشاט پرے هاے هزار ا؋ـسانـہ از یاבها ر؋ـتـہ ♫♪♩·.¸¸.·                                                                      So we do not lose heart. Though our outer self is wasting away, our inner self is being renewed day by day. For this light momentary affliction is preparing for us an eternal weight of glory beyond all comparison, as we look not to the things that are seen but to the things that are unseen.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند هست؟

یکیش ۶۴ باید ۳۰ باشه 

ویکی دیگه ۹۶باید ۳۲ باشه

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
2728
اخیرا مریض نشدی ویروسی چیزی

دوماه پیش آزمایش دادم بالا بود، دکتر لیورگل داد.  دوباره چند روز پیش آزمایش دادم بازم بالاست