2737
2739
عنوان

حالم خوب نیس :)مذهبیا بیان

173 بازدید | 23 پست

من مذهبی نیستم

ولی تصمیم گرفتم ارتباطمون با جنس مخالف قطع کنم تا گناه نکنم و با کسی که دوسش داشتم کات کردم

الان حالم خیلی بده خیلی احساس تنهایی میکنم و حتی چند بار از دلتنگی زیاد رفتم بهش پیام بدم ولی جلوی خودمو گرفتم 

میشه یکم دلداریم بدید

یه قدم درراه خدا گذاشتی خدا صد قدم برات میاد جلو هزاربرابر کمکت میکنه شک نکن وفقط صبوری کن 

به وقتش یه ادم خیلی بهتر میزاره سر راهت بدون رابطه و به گناه افتادن شرعی ازدواج میکنی 

دیدی میگن باید ازگناهی که کردی پشیمون باشی و دیگه سمتش نری تا توبت قبول باشه توهم همینکارو کن

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دمت گرم خیلی روح قوی میخواد این کارت 

هر وقت اذیت شدی وضو بگیر و فقط رو به قبله سجده کن تو همون حالت بمون میبینی بعد چند دقیقه آروم میشی

دومیش خوندن زیارت عاشورا بصورت مرتب و مداومه قبلش معنیشو بخون و روی کلماتش فکر کن مداوم منورم این نیست که دم به دیقه بخونی منظورم اینه مثلا یه روز رو مشخص کن و هر هفته اون روز زیارت عاشورا رو ترک نکن 

2738
یه قدم درراه خدا گذاشتی خدا صد قدم برات میاد جلو هزاربرابر کمکت میکنه شک نکن وفقط صبوری کن  به ...

گریم بند نمیاد بیشتر گناهام بخاطر رابطم با نامحرم بود 

خیلی سخته برام خیلی 

ولی گفتم یبار بخاطر خدا ی حرکتی بزنم چی میشه مگه

میدونم سختیش فقط روزای اوله

ولی متاسفانه من آدمیم که بعد کات با آدمای قدیمی به هیچ وجه نمیتونم آدم جدید وارد زندگیم کنم و همین منو میترسونه که نتونم هیچوقت ازدواج کنم

گریم بند نمیاد بیشتر گناهام بخاطر رابطم با نامحرم بود  خیلی سخته برام خیلی  ولی گفتم یبا ...

میتونم بپرسم رابطت در چه حدی بود؟

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
گریم بند نمیاد بیشتر گناهام بخاطر رابطم با نامحرم بود  خیلی سخته برام خیلی  ولی گفتم یبا ...

رابطه جنسی هم داشتین؟

منم بعداز ده سال باهاش تموم کردم بخاطر همین رابطه و گناه 

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖
میتونم بپرسم رابطت در چه حدی بود؟

تلفنی حرف میزدیم و چند بار بیرون رفتیم خیلی با هم صمیمی بودیم و درباره رابطه جنسی حرف میزدیم 

چند بار درخواست داد که واقعی هم انجام بدیم اما من قبول نکردم 

2706