2733
2734
دبیری 3 روزه در هفته ،میتونی بذاری مهد یا پیش مادری کسی ازمون استخدامی ک گذشت چرا الان ب فکر افتادی ...

متاسفانه رشته من رو نداشت در آخر اضافه کرد که علاقه به اون دبیری نداشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه رشته من رو نداشت در آخر اضافه کرد که علاقه به اون دبیری نداشتم 

ای بابا چ بد

خب مربی مهد هم میتونید بشید بچتون هم ببرید با خودتون

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
خودت نیار بفروش با یه مغازه عمده فروشی هماهنگ کن بگو فلان میزان محصول میخوام ولی خرد خرد میام میگیر ...

این هم میشه 

اما توی اینستا وقتی جنس دستت باشه لایو بزاری استوری بزاری خیلی راحت تر میشع فروخت 

خب دوست گلم میدونید علاقه خیلی مهمه  اما که اون کار بگیره و درآمدش خوب باشه هم مهمه شما یک مث ...

من دوست دارم دوره فشیال یا ناخن رو برم ، و تو خونه این کار رو انجام بدم

ولی نمی دونم میگیره یا نه

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!
2706