2733
2739

سلام دوستان.من خیلی حالم بده..ازدواج نکردم. درسم تازه تموم شده..هنوز هیچ کار مرتبطی پیدا نکردم..سر فشارهایی که تو درس و..بهم وارد شد افسردگی شدید گرفتم..الان قادر به انجام هیچ کاری نیستم دعام کنید حالم زودتر خوب شه..احساس میکنم اصلا مفید نیستم.اینهمه درس خوندم آخرسر بیفایده!..کاش خدا ی راهی برای منم باز میکرد..حالم از خودم بهم میخوره!همش حسرت گذشته میخورم..کاش منم مثل خیلیا شانس خوبی داشتم..مسیرم پر از اشتباهه..با هرکس آشنا میشم بعد ی مدت منو پس میزنه..دعا کنید حال دلم خوب شه.‌بتونم به هدفهام برسم..کیا مثل منن؟ بیاین درددل

چند سالته که انقدر نا امیدی

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما در بهترین حالتِ خودتون هستید و هر کاری کردید و هرشرایطی دارید درسته...چون تموم کارها و شرایط ها ...

واقعا به نظرتون یعنی من بهترین کارهارو کردم..من همش خودمو سرزنش میکنم که چه اشتباهاتی تو زندگی داشتم

2740
و من مثه شما به علاوه که استعداد درخشانم باشی دیگه نور اعلا نوره ولی ارشدم نه دکتری

باز ارشد بهتره..انگیزت میشه اینکه درستو ادامه بدی یا سرکار بری.‌من الان سرکا رم برم بیشتر زیرابمو میزنن! فقط میمونه هیبت علمی که اونم مشخص نیس

2706