2733
2734
عنوان

سوپ نوزاد ۷ ماهه لطفا بیاین

66 بازدید | 12 پست

بچها برا سوپش مرغ و هویج و سیب زمینی دکترش گفته بریزم فقط نمیدونم بعد پخت مرغ رو هم میکس کنم بدم بخوره یا نه؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با قاشق له کن 

بدم بخوره؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

اره دیگه همه مواد و میکس کن بده بخوره ...تازه من چند تا دونه آلو بخارا از اول مینداختم داخل سوپش خیلی خوشمزه میشد براذخوم جدا میکردم برا بچه هم با گوشت کوب له میکردم یه کوچولو جویدن هم یاد میکرفت

2738
من همه رو میریزم آخری میکوبم میدم میخوره

نمک و رب و ابلیمو که نمیزنیم نه؟

نمک و رب و ابلیمو که نمیزنیم نه؟

ببین من نمک و یه کوچولو  آبلیمو میزدم در حد عطر آبلیمو بگیره اگر آلو نداشت رب یه کوچولو میزدم ...کلا مزه دار درست میکردم واقعا خوشمزه میشد بچه هم حسابی نوش جان میکرد