2737
2734
عنوان

بختک یا قفل شدن بدن در خواب

164 بازدید | 24 پست

من یه چند ماهی میشه وقتی میخوابم همش بدنم قفل میشه ودیگه نمیتونم بخوابم در طول شب یک یا دوبار و صبح ها خیلی زیاد و به خاطر همین قضیه صبح زود با حالت بدی بیدار میشم و وقتی میخوام دوباره بخوابم دوباره و دوباره بدنم قفل میشه کسانی که تجربه کردن میدونن چقدر وحشت ناک خسته شدم واقعا به نظرتون راه چاره ای داره چیکار کنم دارم روانی میشم😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم چند وقتی اینجوری میشدم در حدی که احساس میکردم یکی بالای سرم نشسته.بعد چند وقت فهمیدم پشت در حیاطمون دعا جاساز کرده بودن.میگن جنای بعضی دعاها میان اذیت میکنن 

زندگی قبل تو سوتفاهم بود نفس مامان😘😘                     (کاربری دست دو نفره)
2738
منم چند وقتی اینجوری میشدم در حدی که احساس میکردم یکی بالای سرم نشسته.بعد چند وقت فهمیدم پشت در حیاط ...

من اصلا به این جور چیزا اعتقاد ندارم وقتی دعا و جادو رو باور ندارم چطوری برم پیش دعا نویس

اگر علائم دیگه ای نداری، ممکنه از استرس و اعصاب باشه راحت به خواب میری؟ استرس نداری در طول رو ...

از استرس که چی بگم کل زندگیم استرس و حتی چند بار پیش روانپزشک رفتم یعنی به خاطر اینه

از استرس که چی بگم کل زندگیم استرس و حتی چند بار پیش روانپزشک رفتم یعنی به خاطر اینه

اگر علائم دیگه نداری، مثل کبودی، گره تو کار، حس سنگینی و ... آره، احتمالا از استرس هست

اگر علائم دیگه نداری، مثل کبودی، گره تو کار، حس سنگینی و ... آره، احتمالا از استرس هست

خیلی ممنون الان فهمیدم باید کجا برم دوباره باید یه سر برم پیش روان شناس 

2706