2737
2739

موهام حدود ۱۵ سانت رنگ نداشت،پایینش بلوند بود.دلم اصلا نمیخواست رنگ کنم منتها چهره م خیلی بیحال بود اشتباه کردم رنگ کردم

اشتباه بدتر اینکه از اینستا ترکیب رنگ پیدا کردم گذاشتم‌.چون موهای خودم بود گفتم حتما همون میشه،اما نارنجی شد و اصلا بهم نمیاد

دلم میخواد گریه کنم

الان دلم میخواد شرابی بادمجونی بزارم.امروز رنگ کردم فردا میتونم شرابی بزارم یا چند روز صبر کنم؟

روی موی خودت چه رنگی گذاشتی چه شماره ای ک نارنجی شد؟

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی؟ خراب نمیشه امروز رنگ فردا هم رنگ؟

ن اصلااا

برامنم پیش اومده

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2740
دودی ۷ نسکافه ای ۷ مرواریدی واریاسون نقره ای و بنفش

خوب قربون شکلت این رنگ خیلی قشنگه منتها نه روی مشکی  قبلش ریشه موهاتو با سه صفر یا  ‌دکو کرم روشن میکردی ،،بعدش میزدی عالی می‌شد ،،الان تیره نکن دلت و میزنه  

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خوب قربون شکلت این رنگ خیلی قشنگه منتها نه روی مشکی  قبلش ریشه موهاتو با سه صفر یا  ‌دکو ک ...

اخه تو پیجی ک دیدم زده بود روی موی طبیعی درمیاد

اشتباه خودم بود ریسک کردم

یعنی خواستم روی موی خودم ببینم همون میشه اگه نشد شرابی کنم که دیدم بدتر از چیزی که فکر میکردم شد

خودم تیره دوست دارم،خصوصا بادمجونی تیره