2733
2739
عنوان

کیا دختر نوجوون دارن؟

168 بازدید | 13 پست

گاهی وقتها دخترم محو تماشای تلویزیون دست میبینم دست میزنه به جای خصوصیش سریع دعواش میکنم اما بدعادت داره پیدا میکنه باهاش حرف زدم میگه دیگه تکرار نمیکنم اما باز حواسش جایی بره این کارو میکنه هیچ فیلم بدی هم ندیده اصلا گوشی هم نمیزارم بره واقعیت نمیدونم چی کار کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نیاز جنسی داره دیگه 

چند سالشه ؟

شاید خودارضایی میکنه با خیالبافی کردن 

بهترین کار اینه که سرشو شلوغ کنید اگه همیشه تو خونه تنها باشه ناچار اینکارو میکنه 

نام کاربریم به علت علاقه ام به خواجه حافظ شیرازی هستش.کاربریمو ترکوندین حالا مجبورم با کاربری آبجیم بیام 😐👊حامیان زنان در جنبش منحوط ززآ کدام گوری هستند که برای زنان مظلوم فلسطینی که مورد تجاوز سربازان اسرائیل قرار می‌گیرند هشتگ بزنند و پست بگذارند؟صدایشان در نمی آید.خفه خون گرفته اید!هز چند...توقعی از شما نیست.شما فقط به فکر عریان کردن و گرفتن عفت زنان هستید نه آزادی آنها.
2738
بچست فعلا نمیدونه چی ب چیه . نوجوون گفتی فک کردم ۱۴ ،۱۵ سالشه ‌.

از ۱۱ سالگی نوجوان حساب میشه

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
کلاس پنجم

دختر منم کلاس پنجمه 

یعنی چی ؟خوشش میاد ؟

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔